Advert

GÜRGÖZE, İŞ DÜNYASINI AK PARTİ KONGRESİNE DAVET ETTİ

GÜRGÖZE, İŞ DÜNYASINI AK PARTİ KONGRESİNE DAVET ETTİ
GÜRGÖZE, İŞ DÜNYASINI AK PARTİ KONGRESİNE DAVET ETTİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 411 kez okundu.

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, 13 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan Ak Parti İl Kongresi’ne Başkan Alan ve Elazığ iş dünyasını davet etti.

 

KONGREYE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DA KATILIYOR

 

Başkan Alan’ı makamında ziyaret ederek 13 Ocak Cumartesi günü Fırat Üniversitesi Kapalı Spor Salonu'nda yapılacak olan Ak Parti İl Kongresi'ne davet eden Ak Parti Elazığ İl Başkanı Gürgöre burada yaptığı açıklamada, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ilimiz iş dünyasının çatı örgütü ve en büyük sivil toplum kuruluşudur. Bu vesile ile bugün, 13 Ocak 2018 tarihinde Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da teşrif edeceği il kongremiz için davete buradan başladık. Çok sayıda bakan, milletvekili, belediye başkanları, parti yöneticileri, STK temsilcileri ve bölge illerinden üst düzey katılımla yapılacak olan il kongremiz tarihi bir çoğunlukla gerçekleştirilecektir. Sizlerin aracılığı ile Elazığ iş dünyasını ve Elazığ TSO tüm yönetim organlarını kongremize davet ediyoruz. 2002 yılından beri iş dünyasına çok büyük destekler veren Ak Parti’nin ülkemiz için bu önemli yürüyüşünde Elazığ iş dünyası ve tüm Elazığ halkını kongremize davet ediyorum” şeklinde konuştu.

 

"SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZI HEYECANLA BEKLİYORUZ"

 

Başkan Alan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sayın Gürgöze’nin 13 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan il kongresine daveti Odamızdan başlatması bizleri onurlandırmıştır. Kongreye Sayın Cumhurbaşkanımızın da iştirak edecek olması, tüm partililer ve Elazığ halkı gibi iş dünyası olarak bizleri de heyecanlandırmıştır. 2002 yılından beri Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte yürüyen Elazığ 13 Ocak 2018 tarihinde de büyük sevgisini bir kez daha gösterecektir. Ben kongrenin, İlimize, bölgemize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyor, başarılar diliyorum” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayyum dilekçesi verildi!
Kayyum dilekçesi verildi!
Erol: Türkiye'nin sınır ötesi operasyonlara gitme ve yapma yetkisi vardır
Erol: Türkiye'nin sınır ötesi operasyonlara gitme ve yapma yetkisi vardır