Advert

BAŞKAN ALAN’DAN POLAT’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

BAŞKAN ALAN’DAN POLAT’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
BAŞKAN ALAN’DAN POLAT’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 356 kez okundu.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Doç.Dr. Cahit Polat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarı temennisinde bulundu.

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜKLERİ ETKİN HALE GETİRİLDİ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Sayın Hocam Harput Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevini başarıyla yürütmüş ve tüm halkımızın takdirini kazanmış değerli bir yöneticidir. Toplumumuzun hizmet alımında en hassas olduğu kurumların başında gelen hastaneler ve tüm sağlık kuruluşları her zaman göz önünde olun yerlerdir. Dolayısı ile böylesi kurumların birikim ve tecrübeye sahip ehil ellerde yönetilmesi önemlidir. Bununla birlikte son düzenleme ile İl Sağlık Müdürlüklerinin sorumluluk ve yetkileri daha da artırılmıştır. Ben bu zorlu süreçte Sayın Cahit Polat Hocamın çok başarılı bir şekilde bu önemli vazifeyi yerine getireceğine inanıyor, kendisine başarılar diliyorum” dedi.

HALKIMIZA TEK ELDEN EN İYİ HİZMETİ VERMEK İSTİYORUZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Cahit Polat, yeni düzenlemeyle Kamu Hastaneler Birliği, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü’nün tek çatı altında birleştirildiğini hatırlatarak, “Sayın Başkanımın da ifade ettiği gibi yeni düzenleme ile sorumluluklarımız artmış bulunuyor. Ancak bu yeni düzenleme halkımıza daha iyi hizmet sunarken zaman kayıplarının yaşanmaması ve yetki karmaşasına da son vermiştir. Dolayı ile bu yeni düzenlemenin getirmiş olduğu avantaj ile ilimize ve halkımıza daha iyi hizmet sunmanın gayreti içinde olacağız. Sayın Başkanıma güzel temennileri ve nazik ziyareti için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RASİM KÜÇÜKEL SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
RASİM KÜÇÜKEL SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
32 derslikli okul için protokol imzalandı
32 derslikli okul için protokol imzalandı