Advert

CUMHURBAŞKANIMIZI EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ

CUMHURBAŞKANIMIZI EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ
CUMHURBAŞKANIMIZI EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 399 kez okundu.

13 OCAK’TA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN DA KATILACAĞI İL BAŞKANLIĞI KONGRESİ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜKLERİNİ BELİRTEN AK PARTİ İL BAŞKANI GÜRGÖZE:

CUMHURBAŞKANIMIZI EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ

İrfan ARSLAN

13 Ocak’ta gerçekleşecek olan Adalet ve Kalkınma Partisi Elazığ İl Başkanlığı kongresi için hazırlıklar devam ediyor. AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, kongreye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağını belirterek, "Elazığ olarak Cumhurbaşkanımıza en iyi şekilde ev sahipliği yapacağız” dedi.

Elazığ’ın Cumhurbaşkanı veya Başbakan olarak ilimize her geldiğinde Recep Tayyip Erdoğan’ı layığı ile karşıladığını ve bağrına bastığını belirten AK Parti Elazığ İl Başkanı Gürgöze, "Bu kez de öyle olacak. Elazığ tüm birimleri ile Cumhurbaşkanımızı karşılayacak ve ilimizde bulunacağı süre içinde yeniden bağrına basacaktır” diye konuştu.

Kongre hazırlıklarını partilerinin tüm birimleri ile devam ettirdiklerini ve bu hazırlıkların kongre gününe kadar devam edeceğini belirten Gürgöze şunları söyledi: “Bilindiği gibi ilimizde kongre süreci kapsamında önce ilçelerimizi, son olarak da Başkanımız Binali Yıldırım'ın katılımı ile Merkez İlçe Başkanlığı kongremizi yaptık. Bu sürecin son halkası olarak da İl Başkanlığı kongremizi yapacağız. Bu kongremizi Cumhurbaşkanımız ve partimizin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan da onurlandıracak. Bizler de Cumhurbaşkanımıza en iyi şekilde ev sahipliği yapmanın hazırlıklarını devam ettiriyoruz. 13 Ocak'ta Elazığ yine kendine yakışanı yapacaktır.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X