Advert

YANILMAZ: TAŞIMACILIĞA KONFOR KAZANDIRACAĞIZ

YANILMAZ:  TAŞIMACILIĞA KONFOR KAZANDIRACAĞIZ
YANILMAZ:  TAŞIMACILIĞA KONFOR KAZANDIRACAĞIZ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 469 kez okundu.

ELAZIĞ BELEDİYESİ BÜNYESİNDE YAPILAN TOPLU TAŞIMACILIKTA BU YIL ZAM YAPILMASINI DÜŞÜNMEDİKLERİNİ BELİRTEN BAŞKAN YANILMAZ:

TAŞIMACILIĞA KONFOR KAZANDIRACAĞIZ

Mehmet KARAKILIÇ

Elazığ Belediyesi 2018 yılında toplu taşımacılık hizmetine zam yapılmayacağı, toplu taşımacılıkta vatandaşların daha konforlu hizmet almasının çalışmasının yapılacağı açıklandı.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 2018 yılında, 45 ay önce göreve talipli olduklarında yapılacağını açıkladığı projelerinden biri olan elektrikli otobüs (ELBÜS) projesini hayata geçireceklerini belirterek şunları söyledi: “Elazığ da vatandaşlarımıza verdiğimiz toplu taşıma hizmetlerine 2018 yılında zam yapılmasını düşünmüyoruz. Nisan ayında hizmete alınmasını planladığımız ELBÜS ile halkımıza daha kaliteli ve konforlu hizmet verilmesini sağlayacağız. Hilalkent-Doğukent arasında hizmet verecek olan ELBÜS’ler ile vatandaşlarımız her 10 dakikada bir otobüse binip gideceği yere konforu bir yolculuk sonucunda ulaşacak. Elazığ Belediyesi olarak her zaman elimizdeki imkanları kullanarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermenin çabasında olduk. Bundan sonraki süreç içinde de bu çalışmalarımızı yapmaya devam edeceğizimin bilinmesini istiyorum. Bu projemizin ilimiz trafiğine de faydası olacağına inanıyorum. Çünkü ELBÜS’lerin devreye alınması ile vatandaşlarımızın önemli bir bölümü özel araçları ile trafiğe çıkmaktan vazgeçecek bu da ildeki trafik sıkıntısının azalmasına katkı sağlayacaktır.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X