Advert

BULUT: SGK BİNASI 2019'DA AÇILACAK

BULUT:  SGK BİNASI 2019'DA AÇILACAK
BULUT:  SGK BİNASI 2019'DA AÇILACAK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 905 kez okundu.

YATIRIM PROGRAMINA ALINDIĞI AÇIKLANAN SGK BİNASININ TAMAMLANMA TARİHİ DE BELLİ OLDU. AK PARTİ MİLLETVEKİLİ BULUT:

SGK BİNASI 2019'DA AÇILACAK

İrfan ARSLAN

Elazığ Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğü'nün yeni hizmet binası için yapılan girişimlerin olumlu sonuç verdiği, bu yıl yatırım programına alınan binanın 2019 yılında hizmete açılmasının planlandığı bildirildi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Elazığ Milletvekili ve AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut, SGK Müdürlüğü'nün yeni hizmet binası yapımı hakkında yaptığı açıklamasında şunları söyledi: “Elazığ gelişen ve bu gelişmeyle birlikte kurumların hizmet binalarının ihtiyaca cevap vermesini sağlayacak ihtiyaçlara gereksinim duyan bir il. Bu konuda SGK Müdürlüğümüzün de talebi vardı. Konuyla ilgili olarak daha önce belirlenen arsada yeni hizmet binasının yapımı noktasında Bakanlıkla yaptığımız görüşmeler sonucunda yeni hizmet binasının yapımı bu yılın yatırım programına alındı. Binanın yapımı ise 2019 yılında tamamlanmak üzere planlandı. Böylece SGK Müdürlüğümüz 2019 yılında yeni binasına taşınarak ilimizdeki vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayacak.”

Bulut, “Biz iki yıl önce milletvekili seçilmemizin ardından ilimizin her alanındaki problemlerine çözüm getirilmesi adına gerekli çalışmaları milletvekili arkadaşlarımızla birlikte yaptık. Bu birlikteliğimiz ilimizin birçok alandaki sorunların çözüm getirilmesini sağladı. Bundan sonraki süreç içinde ilimizin problemlerine çözüm getirilmesini sağlamak adına gerekli çalışmalarımızı yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X