Advert

TORAMAN: ÖNEMLİ HİZMETLER YAPTIK

TORAMAN: ÖNEMLİ HİZMETLER YAPTIK
TORAMAN: ÖNEMLİ HİZMETLER YAPTIK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 411 kez okundu.

Elazığ Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şevket Toraman ve Yönetim Kurulu üyeleri, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret ederek, 7 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan Oda seçimleri hakkında bilgiler verdiler. Toraman ziyarette yaptığı değerlendirmede Başkan Alan’a birlikte önemli hizmetlere imza attıklarını ifade ederek teşekkür etti.

 

ALAN: SEÇİMLERİN İLİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM

 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Sayın Şevket Toraman ile yaklaşık 3 yıllık zaman dilimi içerisinde müşterek olarak gerek ilimizin gerekse sektörel sorunların çözümü noktasında hep işbirliği içerisinde olarak önemli hizmetler gerçekleştirdik. Toplu taşıma sektörünün yaşamış olduğu sıkıntıların çözümü için yapmış olduğumuz girişimlere Sayın Belediye Başkanımızın da desteği ile çözüm ürettik. Yine D4 ile Karayolu Taşıma Belgeleri, SRC konuları ve üyelerin genel beklentileri noktasında çok sayıda hizmet verdik. Bu işbirliği neticesinde K Yetki Belgeleri son iki yıldan beri Odamız tarafından verilmektedir. 7 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimlerinin ilimize ve camiaya hayırlı olmasını diliyorum. Üç adayın yarışacağı seçimlerin son derece demokratik ve büyük bir saygı çerçevesinde gerçekleşiyor olmasını da büyük bir memnuniyetle karşılıyor tüm adaylara başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

TORAMAN: HİZMETLERİMİZE DEVAM ETMEK İSTİYORUZ

 

Toraman ise değerlendirmesinde, “Sayın Başkanımızın ifade ettiği gibi son üç yıllık zaman dilimi içerisinde kendilerinin çok önemli desteklerini gördük. Üyelerimizin ve ilimizin birçok sorununun çözümünde müşterek hareket ettik. Ben tüm bu süreçlerde bizlerden hiçbir desteğini esirgemeyen Sayın Alan’a teşekkür ediyorum. Hafta sonu yapacağımız seçimler öncesi sivil toplum kuruluşlarımıza yönelik olarak bir teşekkür ziyareti gerçekleştirmek için buradayız. Üyelerimize ve ilimize bir dönem daha hizmet vermek için yeniden adayız. Üyelerimizin yaptıklarımızı değerlendirerek karar vermelerini bekliyoruz. Ben bir bayrak ve hizmet yarışı olan seçimlerimizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X