Advert

ELAZIĞ'DA ÇAĞRI MERKEZİ KURULUYOR

ELAZIĞ'DA ÇAĞRI MERKEZİ KURULUYOR
ELAZIĞ'DA ÇAĞRI MERKEZİ KURULUYOR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 696 kez okundu.

Elazığ’a ilk etapta 110 kişinin çalışacağı çağrı merkezi kurulacak. Bu ay içerisinde hizmete başlayacak olan çağrı merkeziyle ilgili bilgiler veren 23 İletişim Genel Müdürü İlyas Ersoy, hedeflerinin Elazığ’da 2023 yılına kadar 2023 kişiye istihdam sağlamak olduğunu söyledi.

Elazığ’da yatırımcı atağı tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda, bacasız fabrika olarak nitelendirilen çağrı merkezi Elazığ’da açılacak.

İlk etapta 110 kişiye istihdam sağlayacak olan çağrı merkeziyle ilgili bilgiler veren 23 İletişim Genel Müdürü hemşehrimiz İlyas Ersoy, “Güvenlik şirketimizle birlikte çağrı merkezi operasyonunu oluşturmak adına buraya geldik. Şu anda devam ediyoruz. Yapılanmamız bitmek üzere. Çok yakın bir dönemde istihdamlara başlayacağız. Hedefimiz 2023 yılında 2023 personeli istihdam edebilmek” dedi.

 

“İLETİŞİM ÜSSÜ OLARAK FAALİYET GÖSTERECEĞİZ”

 

Özel bir telekomünikasyon şirketinin temsilciliğiyle anlaşma sağladıklarını belirten Ersoy, “Çağrı merkezi sektöründe pazarın yüzde 23’ünü telekomünikasyon sektörü yer alıyor. Biz de bir özel telekomünikasyon temsilciliği ile başlıyoruz fakat akabinde kamu projeleri, diğer özel projelerle birlikte operasyonu büyüteceğiz. Fakat başlangıcımız telekomünikasyon olacak. Müşteri hizmetleri üzerine outbound hizmet sağlayacağız. Tabi ilerleyen dönemlerde inbound hizmetler 7/24 projeler daha önce yayınlarda bahsettiğimiz gibi alarm izleme merkezi projelerimiz, sosyal medya yönetim projelerimiz ile sadece bir çağrı merkezi değil aynı zamanda bir iletişim üssü olarak faaliyet göstermeyi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

İlk etapta 110 kişiye istihdam sağlayacaklarını vurgulayan Ersoy, “İlk etapta 110 kişiyle başlayacağız. 110 personeli istihdam ettikten sonra ikinci yatırım çalışmalarına başlayacağız. Lokasyonumuz buna müsait. Biz 23 iletişimiz aslında bir kampüs olarak nitelendiriyoruz” dedi.

 

“ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA MÜLAKATA BAŞLAYACAĞIZ”

 

Elazığ’la ilgili özel bir proje hazırladıklarını belirten Ersoy, “Türkiye’de ilk defa organik bir kampüs kurmayı amaçlıyoruz. Burada çevrede de bizim bulunduğumuz lokasyonda organize sanayi bölgesinde. Bunun için özel projeler üretmekteyiz. Elazığ ticaretine, Elazığ sanayisine, Elazığ istihdamına faydalı olacağımızı düşünüyorum. Şu anda operasyon tamamlanmış durumda. Yakın bir süreçte önümüzdeki hafta itibariyle mülakatlara başlayacağız. Bu mülakatlar akabinde iş kurun ortak bir programı ile istihdama başlıyoruz. Şu anda ilanlarımız yayınlanmış durumunda. Başvurular gelmekte” ifadelerini kullandı.

Hizmete girmek için her şeyin hazır olduğunu söyleyen Ersoy, “Bizler de mülakat ederek Elazığ’da nitelikli istihdamı, mevcutta tecrübeli arkadaşlarımıza bir çalışma arkadaşı olarak, bir yol arkadaşı olarak istihdam edeceğiz. Ocak ayının 10’u gibi başlamayı düşünüyoruz. Şu anda operasyon için her şey hazır. Yeterli sayıda başvurularımız var. Gerçekten çok iyi adaylarımız var. Ve bu adaylarla beraber 2023 hedefimize ulaşacağımızı düşünüyorum” dedi.

 

“ELAZIĞ’A DEĞER KATACAK”

 

İstihdam oranlarıyla ilgili bilgi veren Ersoy, “Ayın 10’unda 30 kişiyle başlıyoruz. Tabi bu 3 ay içerisinde 110 artı 5 toplamda 115 kişi yalnızca çağrı merkezi operasyonumuzda yer alacak. Akabinde elektronik güvenlik sistemleri ve 23 markası çatısı altında hizmet verecek. Elazığ ve çevre illerde toptan, perakende ve proje alanlarında orada da 30 kişiye varan bir saha operasyon ekibimiz yer alacak. Toplamda 145 kişilik bir istihdam fakat diğer etapların açılmasıyla beraber kısa vadede Türkiye’ye ayrı zaman Elazığ’a değer katacak uluslararası ve yerli markaların projeleri ile bunu, bu projeleri Elazığ’da temsil etmek için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X