Advert

KENÇ: FETHİ SEKİN'İ ŞEHİT EDEN ALÇAKLAR HAİN EMELLERİNE ULAŞAMAYACAK

KENÇ: FETHİ SEKİN'İ ŞEHİT EDEN ALÇAKLAR HAİN EMELLERİNE ULAŞAMAYACAK
KENÇ: FETHİ SEKİN'İ ŞEHİT EDEN ALÇAKLAR HAİN EMELLERİNE ULAŞAMAYACAK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 364 kez okundu.

Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç, polis memuru Fethi Sekin'in  şehadetinin birinci yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İl Müdürü Kenç mesajında şu ifadelere yer verdi: “5 Ocak 2017 tarihinde İzmir Adliye binasına yönelik bölücü terör örgütü mensupları tarafından yapılan  kalleş saldırıda yüreğindeki Vatan aşkıyla  teröristlerin üzerine kurşun yağdırarak  etkisiz hale getirdikten sonra şahadet şerbetini içen hemşerimiz kahraman polis memuru Fethi Sekin’in bir kahramanlık örneği  sergileyerek bu kutsal davanın edebî bekçisi olmuştur.
Ülkemizin birliğini, kardeşliğini ve kalkınmasını hazmedemeyen şer  odakları ve taşeron örgütü  kalleş yüzlerini bir kez daha ortaya çıkararak  İzmir Adliyesi personeli hedef olarak seçtiler.
Bu hain ve şer odaklarının ülkemizdeki ilk hain planları değildir. İzmir Adliyesi'ne yönelik  gerçekleştirilen birliğimize ve beraberliğimize  kasteden bu alçak saldırıda  hemşerimiz kahraman  polis memuru Fethi Sekin canını ortaya koyarak  bu kirli planı bozmuştur.
Ülkemizin bağımsızlığına ve kardeşliğimize göz diken alçaklar şunu iyi bilmelidir ki söz konusu vatan olduğunda bu millet  her zaman tarih yazmıştır ve vatan uğrunda ölmenin bu millet için çok şerefli bir rütbe olduğunu unutmamalıdırlar. Kahraman polis memuru Fethi Sekin'i şehit eden alçaklar hiçbir zaman hain emellerine ulaşamayacaklardır.
Şehit polis memurumuz Fethi Sekin’i, şehadetinin birinci yıldönümünde rahmet ve şükranla, aynı zamanda büyük bir özlemle anıyoruz. Bu vesileyle, ülkemizin birliği ve kardeşliği için,  çocuklarımızın geleceği için canını feda etmiş bütün şehitlerimize Cenab-ı Hak’tan rahmet, aziz milletimize başsağlığı ve sabırlar diliyoruz." 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayyum dilekçesi verildi!
Kayyum dilekçesi verildi!
Erol: Türkiye'nin sınır ötesi operasyonlara gitme ve yapma yetkisi vardır
Erol: Türkiye'nin sınır ötesi operasyonlara gitme ve yapma yetkisi vardır