Advert

AÇIKKAPI'DAN DESTEK TALEBİ

AÇIKKAPI'DAN DESTEK TALEBİ
AÇIKKAPI'DAN DESTEK TALEBİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 317 kez okundu.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Elazığ’a gelecek olması nedeniyle vatandaşlara seslenerek, “13 Ocak’ta Elazığlıların her zaman verdikleri desteği daha çok arttırmalarını rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 13 Ocak Cumartesi günü Elazığlılarla buluşacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Elazığ’a gelmesine sayılı günler kala AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, değerlendirmelerde bulundu.

Milletvekili Açıkkapı, “Cumhurbaşkanımız sağ olsun Elazığ’a çok gelen bir lider. Yani 2013’ten bugüne kadar 4 veya 5'inci gelişidir. Hemen hemen her yıl Elazığ’ gelen bir lider” ifadelerini kullandı.

“Vatandaşların 13 Ocak’ta düzenlenecek mitinge her zamankinden daha çok destek vermelerini” temenni ettiğini ifade eden Açıkkapı, “Elazığ’ın gerçekten sevdiği, gurur duyduğu bir lider. 13 Ocak’ta inşallah il kongremiz olacak. Sayın Cumhurbaşkanımız da bu kongreye icabet edecekler. Ben büyün hemşerilerimizden bugüne kadar Sayın Cumhurbaşkanımıza verdiği desteği tekrar fazlasıyla vermelerini istirham ediyorum. 13 Ocak’ta Sayın Cumhurbaşkanımızı çok yoğun, çok kalabalık bir şekilde karşılayalım ve mutlu bir şekilde gelip mutlu bir şekilde dönsün dileğim bu” şeklinde konuştu.

 

“ELAZIĞ’A POZİTİF BAKAN VE DESTEKLEYEN BİR LİDER”

 

Düzenlenecek miting için hazırlıkların devam ettiğini kaydeden Açıkkapı, “Cumhurbaşkanımız gerçekten her ile olduğu gibi Elazığ’a da pozitif destekler noktasında da bakan ve destekler veren bir lider. Dolayısıyla Cumhurbaşkanımızı teşkilatlarımızla birlikte milletvekillerimizle birlikte bütün teşkilatlarımızla, mahalle temsilcilerimiz, köy temsilcilerimiz. Bütün kademelerimizle birlikte en güzel şeklide karşılamak için hazırlıklarımıza inşallah başlıyoruz. Sağ salim gelsin sağ salim gitsin inşallah” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayyum dilekçesi verildi!
Kayyum dilekçesi verildi!
Erol: Türkiye'nin sınır ötesi operasyonlara gitme ve yapma yetkisi vardır
Erol: Türkiye'nin sınır ötesi operasyonlara gitme ve yapma yetkisi vardır