Advert

BAŞKANLAR DEĞİŞMEDİ

BAŞKANLAR DEĞİŞMEDİ
BAŞKANLAR DEĞİŞMEDİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 385 kez okundu.

İrfan ARSLAN

Elazığ’daki esnaf ve sanatkarlar oda başkanlıklarının seçimlerine hafta sonunda yapılan üç oda başkanlığı seçimi ile devam edildi.

Elazığ Otomobilciler ve Şoförler Oda Başkanlığı genel kurulunda mevcut başkan Şevket Toraman ile Oğuz Gedik ve Halil Saraç yarıştı. Oda üyeleri Şoförler Odası'nın yeni başkanını belirlemek için sabah saatlerinde sandık başına gitti. Yoğun bir katılım ile gerçekleştirilen genel kurulda sandıklar sayıldı ve sonuç açıklandı. Açıklanan sonuçlara göre, Elazığ Şoförler ve Otomobilciler Oda Başkanlığı’na mevcut başkan Şevket Toraman yeniden seçildi. Şevket Toraman 1047, Halil Saraç 242, Oğuz Gedik ise 143 oy aldı.

Elazığ Kahveciler ve Kıraathaneciler Odası Genel Kurulu’na üyeler yoğun ilgi gösterdi. İki adayın yarıştığı kurulda üyeler sandık başına giderek yeni başkanı seçti. Sabah saatlerinde başlayan seçim akşam 17.00 itibariyle sona erdi. Açıklanan seçim sonuçlarına göre Elazığ Kahveciler ve Kıraathaneciler Oda Başkanlığı'na mevcut başkan Nihat Bozkurt tekrar seçildi. İki adayın yarıştığı seçimlerde alınan oylar ise şöyle: Nihat Bozkurt: 286, Turan Kurnaz: 233.

Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayileri Odası genel kurulunda ise Cebrail Top ve Özer Macit aday oldu. Genel kurula üyeler yoğun ilgi gösterdi. Sabahın erken saatlerinde başlayan seçim saat 17.00’de sona erdi. Açılan sandık sonuçlarına göre mevcut başkan Cebrail Top yeniden başkanlığa seçildi. Özer Macit ise 391 oy aldı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayyum dilekçesi verildi!
Kayyum dilekçesi verildi!
Erol: Türkiye'nin sınır ötesi operasyonlara gitme ve yapma yetkisi vardır
Erol: Türkiye'nin sınır ötesi operasyonlara gitme ve yapma yetkisi vardır