Advert

SERDAR: HEDEFİ OLAN TAKIMA YARDIMCI OLURUZ

Milletvekili Serdar, Elazığspor’a geçmişte olduğu gibi bundan sonraki süreç içinde de yardımcı olmanın çabasında olacaklarını kaydetti.

SERDAR:  HEDEFİ OLAN TAKIMA YARDIMCI OLURUZ
SERDAR:  HEDEFİ OLAN TAKIMA YARDIMCI OLURUZ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 1426 kez okundu.

ELAZIĞSPOR İKİNCİ YARI ÖNCESİ EKONOMİK SIKINTIYI AŞMAK İÇİN YARDIM BEKLİYOR. MİLLETVEKİLİ SERDAR:

HEDEFİ OLAN TAKIMA YARDIMCI OLURUZ

 

 

Eren KAYA

TFF 1. Lig'de ikinci yarı öncesi hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Elazığspor’da yönetim kurulu, ikinci yarı öncesi kaynak arayışlarına devam ederken, AK Parti Elazığ Milletvekili ve İnsan Hakları İnceleme Komisyon Başkanı Av. Ömer Serdar, Elazığspor’a geçmişte olduğu gibi bundan sonraki süreç içinde de yardımcı olmanın çabasında olacaklarını söyledi.

AK Parti Milletvekili ve İHİK Başkanı Serdar, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Elazığspor ilin bir markasıdır. Biz bu markanın sıkıntılarını aşması adına geçmişte her türlü desteği verdik. Bugün Elazığspor’un bir hedefi vardır. Bu hedefe ulaşması için de gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Biz dün olduğu gibi bugün de hedefi olan takıma her zaman yardımcı oluruz. Bu katkıyı nasıl, ne zaman sağlayabiliriz, bu konuda da bazı çalışmalarımız söz konusu. Elazığspor’un şehrimize kattığı bir heyecan var. İnsanların mutluluğunu artırıcı mücadelesi var” dedi.

 

'ATATÜRK STADI FARKLI BİR ANLAYIŞ İLE YAPILACAK'

 

Elazığspor’a maddi anlamda katkı sağlamanın yanında diğer alanlarda da katkı sağlamanın çabası içinde olduklarını belirten Serdar, "Atatürk Stadı yapımı da bu alandaki bir katkıdır. Atatürk Stadı farklı bir anlayış ile yapılacak ve bu statta bazı gelir kaynakları yer alacak. Böylece kulübümüzün kalıcı gelirlere sahip olması sağlanacak. Bu konu da da gerçekten bazı önemli girişimlerimiz söz konusu. Elazığspor bu şehrin takımıdır ve hepimiz bu takıma sahiplenme, destek olma adına gerekli katkıyı sağlamamız gerektiğinin bilinci içindeyiz” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X