ADEM'DEN “ÖĞRENCİ KOÇLUĞU PROGRAMI”

ADEM'DEN “ÖĞRENCİ KOÇLUĞU PROGRAMI”
ADEM'DEN “ÖĞRENCİ KOÇLUĞU PROGRAMI” İzzet TUMAY
Bu içerik 93 kez okundu.

Elazığ Belediyesi Aile Danışma ve Eğitim Merkezi (ADEM) tarafından başlatılan "Öğrenci Koçluğu" programının üçüncüsü gerçekleştirilecek.

İlkokul ve ortaokul sürecinde olan öğrencilerin başarı yolculuğunda ihtiyaç duyduğu ve kendinde eksik hissettiklerini tamamlamayı amaçlayan “Öğrenci Koçluğu Programı 3” adlı program şubat tatili süresinde 22 Ocak 2018 tarihinde başlayıp 3 Şubat 2018 tarihinde son bulacak.

Haftada üç gün, 13.00 ile 17.00 saatleri arasında devam edecek olan eğitimlerde öğrenciler zaman yönetimi, dikkat geliştirme, GoodEnough – Harris bir insan çiz testi, anlayarak hızlı okuma ve öğrenme teknikleri motivasyon, özgüven, milli ve manevi değerler eğitimi, sanat etkinliği “origami” satranç, puzzle, mangala, etkinliği, resim çalışmaları, film etkinliği ve kültürel gezi dallarında alanında uzman eğitmenler tarafından kendilerini yetiştirebilecekler.

Ücretsiz verilecek olan “Öğrenci Koçluğu Programı” için kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerin, İzzetpaşa Mah. Şht. Yüzbaşı Tahir Cad. No:19 adresinde bulunan Elazığ Belediyesi Aile Danışma ve Eğitim Merkezine (ADEM) şahsen müracaatta bulunmaları gerekiyor. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
İLİM YAYMA CEMİYETİ'NDEN YETİM ÇOCUKLARA KARNE ETKİNLİĞİ
İLİM YAYMA CEMİYETİ'NDEN YETİM ÇOCUKLARA KARNE ETKİNLİĞİ