Advert

GÜRGÖZE: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A 19. KEZ GELECEK

GÜRGÖZE:  CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A 19. KEZ GELECEK
GÜRGÖZE:  CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A 19. KEZ GELECEK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 487 kez okundu.

13 OCAK CUMARTESİ GÜNÜ ELAZIĞ'A GELECEK OLAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN KONUŞMA YAPACAĞI SALONDA HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR. AK PARTİ İL BAŞKANI GÜRGÖZE:

CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A 19. KEZ GELECEK

 

İrfan ARSLAN

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Elazığ ziyaretine sayılı günler kaldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fırat Üniversitesi’nin Çok Amaçlı Spor Salonu'nda Elazığlılara seslenecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Elazığ’a gelmesine sayılı günler kaldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ’a en son 13 Şubat 2017 tarihinde gelmişti. O tarihin üzerinden tam 330 gün sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan tekrar Elazığlılarla buluşacak.

5 bin 550 metrekare alan üzerine kurulu olan salonda koltuk kapasitesi 5 bin 500 civarında. Salon 2017 yılında hizmete başladı. Şehrin en büyük salonu olduğu gibi ayrıca Doğu ve Güneydoğu’nun da en büyük kapalı spor salonu olmaz özelliğine sahip.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Elazığ’a gelmesine sayılı günler kaldı, hazırlıklar en üst seviyeye çıkarıldı. Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, İl Jandarma Alay Komutanı Necip Çarıkçıoğlu, kongrenin yapılacağı Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Spor Salonu'nda incelemelerde bulundular.

İncelemelerin ardından çalışmalarla ilgili bilgiler veren AK Parti İl Başkanı Gürgöze, “Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan cumartesi günü inşallah Elazığ’da olacak. Cumhurbaşkanımız partimizi kurduğundan beri tam 19. kez Elazığ’da olacak. Bu bir genel başkanın Elazığ’a verdiği önemin çok açık bir göstergesidir. Daha 2 ay önce merkez ilçe kongremizi gerçekleştirmiştik. Ona Başbakanımız gelmişti. Şimdi il kongremizi Cumhurbaşkanımız şereflendirecektir. Elazığlı hemşerilerimizle bir araya gelecektir. Halkımızla buluşacaktır. Cumartesi günü saat 11’de başlayacak kongremiz saat 12’de de Cumhurbaşkanımızın onurlandırmasıyla devam edecektir” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayyum dilekçesi verildi!
Kayyum dilekçesi verildi!
Erol: Türkiye'nin sınır ötesi operasyonlara gitme ve yapma yetkisi vardır
Erol: Türkiye'nin sınır ötesi operasyonlara gitme ve yapma yetkisi vardır