Advert

ÇELİK: BİRLEŞME KARARI DOĞRU

2. Başkan Karahan Çelik, taraftar gruplarının birleşme kararını yerinde bulduklarını belirterek, yönetim kurulu olarak sadece bu gruba destek vereceklerini kaydetti.

ÇELİK: BİRLEŞME KARARI DOĞRU
ÇELİK: BİRLEŞME KARARI DOĞRU İRFAN ARSLAN
Bu içerik 634 kez okundu.

Spor Servisi

Elazığspor Kulübü 2. Başkanı Karahan Çelik, taraftar gruplarının birleşme kararını yerinde bulduklarını belirterek, yönetim kurulu olarak sadece bu gruba destek vereceklerini söyledi.

Elazığspor Kulübü 2. Başkanı Karahan Çelik, Kanal 23’te yayınlanan Telefinal programına konuk olarak açıklamalarda bulundu. Birçok konuda değerlendirmelerde bulunan Çelik, taraftar gruplarının birleşme kararı konusuna da açıklık getirdi. Taraftar gruplarının aldığı kararı çok doğru bulduklarını belirten Çelik, yönetim kurulu olarak sadece “Efsaneler” grubuna destek vereceklerini söyledi.

 

'HERKES TEK SES OLSUN'

 

İki taraftar grubunun birleşmesinin çok doğru bir karar olduğunu kaydeden Çelik, "Yönetim kurulu olarak destekliyoruz. Diğer arkadaşlara da söylüyorum, son zamanlarda ayrı ayrı grup kurmak moda oldu. Bunu kimse şahsi algılamasın. Sonuçta Gençlik 23 de Elazığ’ın en eski taraftar grubuydu. Eğer onlar gruplarını kapatıp böyle bir oluşum içerisine giriyorlarsa diğer gruplar da bunu yapabilir. Diğer taraftarlara da, eğer bir gruba dahil olmak istiyorlarsa bu yeni oluşumun içerisinde olmalarını tavsiye ediyorum” dedi. Çelik, “Diğer taraftarlara da çağrımı iletiyorum, herkes tek ses, tek yürek olsun, takımına sahip çıksın. Sonuçta Elazığspor’un gerçek sahibi taraftar. Taraftarı olmayan bir kulübün yaşaması mümkün değil. Dolayısıyla 5 tane, 6 tane grupla bir iş olmuyor. Herkesin birleşmesi ve daha güçlü bir ses olması gerekiyor. İnşallah ikinci yarının başlamasıyla birlikte bunun faydalarını göreceğiz” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X