Advert

YANILMAZ: ELAZIĞ DÜNYA LİDERİNİ AĞIRLAYACAK

YANILMAZ: ELAZIĞ DÜNYA LİDERİNİ AĞIRLAYACAK
YANILMAZ: ELAZIĞ DÜNYA LİDERİNİ AĞIRLAYACAK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 351 kez okundu.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Akçakiraz beldesi sakinleriyle bir araya gelerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Elazığ’a ziyaretleri öncesinde belde sakinlerine davette bulundu.

AK Parti Elazığ İl Kongresi'ne katılmak üzere 13 Ocak Cumartesi günü Elazığ'a gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti öncesinde Akçakiraz beldesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Yanılmaz, Elazığ’a ve Elazığlılara yakışır bir karşılama törenine imza atacaklarını kaydetti.

Elazığ Belediye Başkanı Yanılmaz’ın her türlü sıkıntılarında kendilerine destek olduğunu ifade eden Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, “Bizim hiçbir sorunumuzu gündeminden çıkarmadan her an her dakika sürece dâhil olan, sorunlarımızla bizleri baş başa bırakmadan sürekli çözüm odaklı çalışan Elâzığ Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’ı tebrik ediyor, teşekkürlerimizi sunuyoruz ”dedi.

Akçakiraz mahalle sakinleri, muhtarlar ve Belediye Başkanı Kaya ile birlikte çok uyumlu bir çalışmanın içerisinde olduklarını belirten Elazığ Belediye Başkanı Yanılmaz ise şunları söyledi: “Akçakiraz Beldemizin Belediye Başkanı başta olmak üzere bütün sakinlerine çok teşekkür ediyorum. 13 Ocak Cumartesi günü Elâzığ’ımızda çok değerli bir misafirimizi ağırlayacağız. Genel Başkanımız ve aynı zamanda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı inşallah Elâzığ’da ağırlayacağız. Öncelikle hepinizi davet ederken kişi olarak davet etmiyor, çocuğumuz, hanımlarımız, kızlarımız, akrabalarımız, gençlerimizle o günü bir düğün, bayram gibi görerek alanımızı tıklım tıklım dolduracağız. Geniş bir miting alanı da oluşturduk. Öncelikle Cumhurbaşkanımız dışarıdaki misafirlere, hemşerilerimize seslenecek akabinde de salon içindeki hemşerilerimize seslenecek. İnanıyorum ki on binlerce insanımız orada hazır olacak.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayyum dilekçesi verildi!
Kayyum dilekçesi verildi!
Erol: Türkiye'nin sınır ötesi operasyonlara gitme ve yapma yetkisi vardır
Erol: Türkiye'nin sınır ötesi operasyonlara gitme ve yapma yetkisi vardır