Advert

ESNAFIN ‘HİZMETKÂRI’ OLACAĞIZ

 ESNAFIN ‘HİZMETKÂRI’ OLACAĞIZ
 ESNAFIN ‘HİZMETKÂRI’ OLACAĞIZ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 513 kez okundu.

ELAZIĞ ESNAF SANATKÂRLAR KARMA ODASI BAŞKAN ADAYI HAKAN ALBAYRAK:

 

ESNAFIN ‘HİZMETKÂRI’ OLACAĞIZ

 

İzzet TUMAY

Elazığ Esnaf Sanatkârlar Karma Odası Başkan Adayı Hakan Albayrak, başkan seçilmesi durumunda esnafın ‘hizmetkârı’ olacaklarını söyledi.

HaberKent gazetesine özel açıklamada bulunan Albayrak, şunları söyledi: “Öncelikle hakkımızda ne hayırlı ise Allah onu nasip etsin. Seçilmemiz durumunda öncelikle ilimizdeki AVM’lerin esnaflarımıza verdiği zararlardan dolayı yapılacak olan tüm çalışmalara imza atacağımızın bilinmesini istiyoruz. Özellikle kırtasiye ve kasap esnaflarımıza AVM’ler büyük darbe vurmaktadır. Biz göreve gelmemiz durumunda bu sıkıntıların çözümü adına her türlü çaba ve gayreti göstereceğimizin bilinmesini istiyoruz.

 

DEVAMLI ESNAFIN YANINDA OLACAĞIZ

 

Esnafları belli bir zaman diliminde değil her zaman hatırlayıp, her zaman yanlarında olacağız. Biz esnafın yanında olduğumuzu onlara hissettireceğiz. Sektör temsilcileriyle 10 günde bir kez toplantı yapacağız. 2-4 ayda bir değerli esnaflarımızı gezip ziyaret edecek, sıkıntılarını birebir kendi ağızlarından dinleyeceğiz. Biz bir esnafımız nasıl ki bir iş yerini ilk gün açtığında yaşadığı heyecanı ve hevesi sonraki süreçte de yaşamaya devam etmesi için elimizden ne geliyorsa yapmanın gayretinde olacağız. Esnaflarımızı seçim öncesi ve seçimlerde değil sürekli takip edecek, sorunlarının çözümü noktasında hem yardımcı olacağız hem de neler yapabiliriz onu düşüneceğiz.

Biz esnaflarımız için mesela yakıt ve hastane gibi konulardan ilgili kurumlarla diyaloga geçip indirim yapılmasını ve bu indirimlerden esnaflarımızın faydalanmasını sağlayacağız. Yerel esnafımızın kalkınması için her türlü çalışmaya yapacağız. Esnaflarımızla ilgili her türlü kredi konusunda bilgilendirme mesajı atacağız. Temsil ettiğimiz esnaflarımızla sürekli diyalog halinde olacağız.

 

KORSANLARA GEÇİT VERMEYECEĞİZ

 

Elazığ’da korsanlara asla geçit vermeyeceğiz. Bir korsan vergisini vermiyorsa, ‘biz vatanımızı, milletimizi seviyoruz’ demesin. Biz yapacağımız bütün çalışmalarımızı esnaflarımızla istişare yaparak kararlar alacağız. Bizim yönetimimizi her sektörden almamızın sebebi her sektörün sorununu bilmemizdir. Bu sayede esnaflarımızın her işini en kısa sürede çözüme kavuşturma imkanına sahip olacağız. Bizim çıktığımız bu yolda rakiplerimiz var. Biz Allah’tan kimin hakkında hayırlısı ne ise onun olmasını isteriz. Elazığ’daki tüm esnaflarımız bilsin ki; Hakan Albayrak; haksızlık barındıran hiçbir şeyin yanında ve yöresinde olmayacak.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X