Advert

ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ZİYARET

ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ZİYARET
ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ZİYARET İRFAN ARSLAN
Bu içerik 533 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI

Elazığ Salim Hazardağlı İlkokulu öğrenci ve öğretmenleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemizi ziyaret etti.

Okul Müdürü Sayim Arslan, Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Murat Ünal, Sınıf Öğretmeni Eralp Demiralp ile birlikte öğrencilerden Göktuğ Gürtürk, Ahmet Fudayı Özli ve Merve Dağ’da ziyarete gelerek HaberKent’te çalışan gazetecilerin gününü kutladı.

Okul Müdürü Sayim Arslan, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle HaberKent Gazetesi’nde görev yapan gazeteci arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Çok zor şartlar altında, canlarını tehlikeye atarak görev yapan tüm gazetecilerin gününü kutluyorum” dedi.

Arslan sözlerini şöyle sürdürdü: “Haberleri evimize kadar ulaştıran gazetecilerimize teşekkür ediyorum. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum. Çalışma hayatınızda başarılar diliyorum. Allah her türlü kazadan ve beladan korusun. Görevlerini her türlü zor şartlarda devam ettiren, savaşlarda, doğal afetlerde, tehlikeli durumlarda hayatlarını kaybeden gazetecilerimize Allahtan rahmet diliyorum.”

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayyum dilekçesi verildi!
Kayyum dilekçesi verildi!
Erol: Türkiye'nin sınır ötesi operasyonlara gitme ve yapma yetkisi vardır
Erol: Türkiye'nin sınır ötesi operasyonlara gitme ve yapma yetkisi vardır