Advert

GÖKÇE: GENEL BAŞKANIMIZIN ALDIĞI KARARI DESTEKLİYORUZ

GÖKÇE: GENEL BAŞKANIMIZIN ALDIĞI KARARI DESTEKLİYORUZ
GÖKÇE: GENEL BAŞKANIMIZIN ALDIĞI KARARI DESTEKLİYORUZ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 442 kez okundu.

BBP ELAZIĞ İL BAŞKANI GÖKÇE: GENEL

BAŞKANIMIZIN ALDIĞI KARARI DESTEKLİYORUZ

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Alpay Gökçe, Genel Başkan Mustafa Destici’nin “AK parti -MHP ittifakına destek sağlayacağız“ açıklamasından sonra yerel teşkilat olarak, atılan adımı doğru bulduklarını söyledi.

Büyük birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’nin “AK Parti, MHP ittifakına olumlu bakıyorum, bu birlikteliğe partimizde katkı sağlayacaktır” söyleminden sonra BBP il Başkanı Alpay Gökçe’de  konuyla ilgili açıklama yaptı.

"EGOSAL YAKLAŞIMLARIN YANLIŞ OLACAĞINA İNANIYORUZ"

Alpay Gökçe, Genel Başkan Destici’nin açıklamasını isabetli gördüklerini belirterek, Türkiye’nin içinden geçtiği sıkıntılı süreç ve zeminde doğru olduğuna kanaat getirdiklerini söyledi. Başkan Gökçe açıklamasında, "Bilindiği üzere ülkemiz son bir kaç yıldır asimetrik bir savaşın hedefi olmuş 15 Temmuz darbe girişimi, PKK nın iç savaş senaryosu, Suriye sınırımızdan gelen tehditler, ekonomik baskılar ile milli bekası tehdit edilmiştir. Devletin bekası, milletin selameti, ülkenin geleceği bu kadar risk altında iken partizanca, egosal yaklaşımların yanlış olacağına inanıyoruz.

"MEVCUT DÖNEM ÜLKEMİZİN İKİNCİ MİLLİ MÜCADELE VE BAĞIMSIZLIK DÖNEMİDİR"

 Büyük birlik kadroları tarihin her döneminde devletçi, milli bir duruş sergilemiş biz, siz ayrışmasına, çıkar çatışmasına düşmemiş safını ülke ve millet menfaatleri noktasında belirlemiştir. Bugün yine önemli ve tarihi bir süreçten geçiyoruz. Mevcut dönem ülkemizin ikinci milli mücadele ve bağımsızlık dönemidir. Hal böyle olunca, ülke insanının kişisel ve partizanca çıkarlarını bir kenara bırakıp milli birlik ve milli şuur içinde hareket etmesi elzem hale gelmiştir. İçinden geçtiğimiz sarsıntılı ve fay hatları ile dolu olan bu sürecin güçlü bir iktidar ve güçlü bir lider ile geçilmesinin önemine inanıyoruz. Bizler de Elazığ il teşkilatları olarak Genel merkezimizin aldığı bu kararı destekliyoruz. Bundan sonraki çalışmalarımızın da bu yönde olacağını duyuruyoruz” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X