Advert

ERBAKAN VAKFI 2. İL DİVAN TOPLANTISI YAPILDI

ERBAKAN VAKFI 2. İL DİVAN TOPLANTISI YAPILDI
ERBAKAN VAKFI 2. İL DİVAN TOPLANTISI YAPILDI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 424 kez okundu.

Erbakan Vakfı Genel Başkanı  Fatih Erbakan 11 martta Elazığa geliyor

Erbakan Vakfı Elazığ 2. İl divan toplantısı, 14 Ocak Pazar günü  Elazığ Öğretmenevinde  gerçekleştirildi.

Toplantıya Erbakan Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, Bölge Başkanı Naci Şavata, Eğitmci Tarık Sezai Karatepe ve Yüksel Karakoç ile İl Temsilcisi Mehmet Tan, il Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Temsilcileri, Gençlik Kolları, Hanım Kolları katldılar.

Toplantı; İl yönetim kurulu üyesi Hafız  Mahmut Özerhanın Kuranı Kerim tilavetiyle başladı. İl Temsilcsi Mehmet Tan’ın Toplantıya katılanlara hoş geldin deyip teşekkür etmesinin ardından Erbakan Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınözün konuşmasıyla devam etti. Konuşmasında 2018 yılının Erbakan Vakfı için Tüm dünyada teşkilatlarını tamamlamış ve Dünyanın en büyük teşkilatına sahip olan vakıf haline gelip ŞAHLANIŞ yılı olacağına değindi. Elazığa her geldiğinde Hünkar Mahfiline gelmenin heyecanını yaşadığını da anlatan Erbakan Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, Elazığ Temsilciliğinin Teşkilatlanmasını tamamlamasından dolayı ve katılımcılara teşekkürlerini  iletti.

İlçe Başkanlarının İlçelerinde yaptıkları çalışmaları anlatımlarından sonra İl teşkilatlanma  Başkanı Fatih Çıplakkılıç’ın Teşkilatlanmadaki son durumu anlatımları ile devam eden toplantıda İl Temsilcisi Mehmet Tan, Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakanın 11 martta Elazığa geleceğinin müjdesini verdi. Erbakan Vakfı  Bölge Başkanı Naci Şavata ise kısa ve veciz bir konuşma yaparak “Bizler 2. Kırk yıl için Cihat Şuuru ile çalışan bir topluluğuz” dedi.

ERBAKAN VAKFI 2. İL DİVAN TOPLANTISI Yemek ve Namaz Molasından sonra Tarık Sezai Karatepe ve Yüksel Karakoç’un verdiği eğitimlerle devam etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ BASIN KARTI YÖNETMELİĞİ YAYIMLANDI​
YENİ BASIN KARTI YÖNETMELİĞİ YAYIMLANDI​