Advert

VEFA DER BAŞKANI KARTAKGÜL’DEN TAM DESTEK

VEFA DER BAŞKANI KARTAKGÜL’DEN TAM DESTEK
VEFA DER BAŞKANI KARTAKGÜL’DEN TAM DESTEK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 461 kez okundu.

VEFA DER Genel Başkanı Zülfü Kartakgül, “Zeytin Dalı Operasyonu”nu değerlendirdi ve “Bize verilecek olan her türlü göreve hazırız” dedi.

VEFA Derneği Genel Başkanı Zülfü Kartakgül,  Afrin’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Zeytin Dalı Operasyonunu değerlendirdi.

TÜM TEŞKİLATIYLA DESTEK VERDİ

Genel Merkezi Elazığ’da bulunan VEFA Derneği Genel Başkanı Zülfü Kartakgül, “Türkiye’de 16 il 17 ilçe teşkilatlarımızla birlikte Cumhurbaşkanımızın başlattırdığı Afrin Zeytin Dalı Harekatı’na destek olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

“ORDUMUZ TÜRK MİLLETLİNİ BENLİĞİNİ HAYKIRMAKTADIR”

Kartakgül, “TSK’nın içinde yıllarca örümcek ağı gibi ağlanan ve saklanan vatan hainlerinden dolayı yıllarca dağa taşa boşa sıkılan mermilerin vatan duygusu işle şehadet şerbeti içip şehitlerimizin mücadelesi 3 gündür sürmekte ve devam etmektedir. Zeytin Dalı Harekatıyla sınır güvenliğimiz sağlanıyor ve Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, ordumuz Türk milletlini benliğini haykırmaktadır” diye konuştu.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ’YE TEŞEKKÜR ETTİ

VEFA Derneği Genel Başkanı Zülfü Kartakgül, “Devletin bekası için yine duruşunu net bir şekilde gösteren MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye şükranlarımızı ve sağlılarımızı sunuyoruz ”ifadelerini kullandı. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X