Advert

KEBANLI VATANDAŞLAR YATIRIM İSTİYOR

KEBANLI VATANDAŞLAR YATIRIM İSTİYOR
KEBANLI VATANDAŞLAR YATIRIM İSTİYOR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 791 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI

 

Elazığ’ın Keban ilçesinde vatandaşlar HaberKent Gazetesine, Afrin operasyonu hakkındaki görüşlerini, ilçenin sıkıntılarını ve beklentilerini anlattılar.

Afrin’e yönelik Zeytindalı Operasyonunu yerinde bir karar olarak gören vatandaşlar özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu kararı almasının çok yerinde ve doğru bir karar olduğunu dile getirdiler. Sonuna kadar destekledikleri bu operasyonda Türk Silahlı Kuvvetlerinin muzaffer olması için de dualar ettiklerini belirttiler.

Keban ile ilgili görüşlerini aldığımız vatandaşlar, ilçenin geleceği için özellikle genç nüfusun göçünü önlemek adına yatırım yapılmasını istiyorlar. Gençlerin çalışabilmesi için Kebanlı iş adamlarından yatırım bekleyen vatandaşlar, “Gençlerimiz Elazığ merkeze ya da farklı şehirlere gitmek zorunda kalıyor. İlçemiz turizm açısından önemli bir potansiyele ve güzelliğe sahip. Fakat iş adamlarının yatırımına bu ilçenin ihtiyacı var. İlçemizde yapılacak yatırımlarla birlikte ilçemiz hak ettiği yere en kısa sürede gelecek” dediler.

Keban Belediyesi’nin ilçede yaptığı çalışmaları değerlendiren vatandaşlar, belediyenin kısıtlı imkanlara rağmen ilçede bir çok çalışmaya imza attığını belirterek, “Belediye Başkanımız Fethiye Atlı ilçemiz için gerekeni yapıyor. Keban’ın çehresi değişti. Ayrıca yine seçimlerde Fethiye Atlı aday olursa oyumuzu seve seve veririz” dediler.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X