Advert

SEVİNÇ’TEN VALİ KALDIRIM VE BAŞKAN GÜRGÖZE’YE ZİYARET

SEVİNÇ’TEN VALİ KALDIRIM VE BAŞKAN GÜRGÖZE’YE ZİYARET
SEVİNÇ’TEN VALİ KALDIRIM VE BAŞKAN GÜRGÖZE’YE ZİYARET İRFAN ARSLAN
Bu içerik 541 kez okundu.

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Elazığ İl Başkanı Kazım Sevinç ve beraberindeki heyet, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı ziyaret etti. Sevinç bu ziyaretin ardından AK Parti İl Teşkilatı'na da giderek, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ile bir araya geldi.

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Elazığ İl Başkanı Kazım Sevinç, İl Başkan Yardımcısı Serkan Şan, İl Başkan Yardımcısı Mehtap Yıldırım, İl Başkan Yardımcısı Seyhan Zorlu, Halkla ilişkiler Başkanı Tahsin Demirbağ, Disiplin Kurulu Başkanı H. Bayram Çelikdemir, muhasip Recai Durmaz, Kadın Kolları Başkanı Arzu Ateş ve Gençlik Kolları Başkanı Tekin Tomaç, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı makamında ziyaret ederek ocak faaliyetleri hakkında bilgi alış verişinde bulundu.

Başkan Sevinç, ziyarette yaptığı konuşmada, 15 Temmuz Milli İrade Ocakları ile ilgili bilgi vererek, “Ocağımız 9 Haziran 2017’de Genel Merkezi Malatya’da kurulmuş olup, milli birlik ve beraberlik, devletin bekası ve bölünmez bütünlüğünün devamı için sivil bir toplum hareketi oluşturmak, sivil alanda milletimizin güvenliğine ve beraberliğine yönelen her tehdide karşı sivil toplum kuruluşları ile beraber çalışarak gençlerimize milli birlik ve beraberlik ruhunu aşılamak, tarih şuuru olan milliyetçi, muhafazakar, aydın, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı 15 Temmuz ruhuna sahip vatan sever bir fikir harekâtı olmak amacı ile kurulmuştur” dedi. “Bu millet bu ülkeyi 15 Temmuz 2016’da önce Allah’ın izniyle sonra da destansı mücadelesi ile adeta uçurumun kenarından almıştır” diyen Sevinç, “15 Temmuz gecesi hainliklerle dolu ama sabahı bu milletin zaferi ile sonuçlanmıştır” şeklinde konuştu.

Daha sonra Sevinç, Vali Kaldırım’a günün anlam ve önemini belirten bir tablo takdim etti. Val Kaldırım ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başarı dileklerinde bulundu.

 

SEVİNÇ’TEN GÜRGÖZE’YE ZİYARET

 

Ziyaretin ardından 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Elazığ İl Başkanı Kazım Sevinç ve beraberindeki heyet AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze’ye de ziyarette bulundu. Sevinç, AK Parti İl Teşkilatı'nda da 15 Temmuz Milli İrade Ocakları’nın kuruluş amacından bahsetti. Gürgöze ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 15 Temmuz Milli İrade Ocakları’nın destekçisi olduklarını söyledi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ BASIN KARTI YÖNETMELİĞİ YAYIMLANDI​
YENİ BASIN KARTI YÖNETMELİĞİ YAYIMLANDI​