Advert

KAYMAKAM GÜNDOĞDU ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERLE BİR ARAYA GELDİ

KAYMAKAM GÜNDOĞDU ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERLE BİR ARAYA GELDİ
KAYMAKAM GÜNDOĞDU ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERLE BİR ARAYA GELDİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 469 kez okundu.

Kovancılar Kaymakamı Hasan Gündoğdu, ilçedeki şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi. 
Elazığ’ın Kovancılar ilçesi Kaymakamı Hasan Gündoğdu, ilçe protokolü ile birlikte şehit yakınları ve gazilerle öğretmenevinde düzenlenen programda bir araya geldi. Kaymakam Gündoğdu, şehit yakınları ve gazilerle birebir ilgilendi. Programda şehitlere ve Afrin’deki Mehmetçiğe dua edildi.
Bu ülkenin kolay kazanılmadığını belirten Kaymakam Hasan Gündoğdu, “Bu seviyelere kolay gelinmedi. Çanakkale ve Balkanlardaki zaferlerimizi unutmadan gelecek nesillerimize ulaştıralım. Afrin’de ki kahraman askerlerimizin muzaffer olmalarını ve zaferle dönmelerini diliyorum. Tüm şehitlerimize rahmet, gazilerimize sağlıklı ömürler diliyorum” dedi.
Şehit yakınları ve gazilerle birlikte olmanın kendisini mutlu ettiğini dile getiren İlçe Belediye Başkanı Hacı Akpınar, “Biz bir gün değil her gün şehitlerimiz ve gazilerimize gurur duyuyoruz. Bu vatan kendiliğinden vatan olmadı. Tarih boyunca şehit ve gazilerimiz oldu. Zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Dünyanın merkezinde bir yerdeyiz. Tüm şer güçlerin sürekli gözü bizde. Bizans oyunları hiçbir zaman bitmedi ve bitmeyecektir. Ülkemiz güçlü oldukça bunların hepsi hesabını ödeyecekler” diye konuştu.(iha)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ BASIN KARTI YÖNETMELİĞİ YAYIMLANDI​
YENİ BASIN KARTI YÖNETMELİĞİ YAYIMLANDI​