Advert

BULUT: BU KARAR YANLIŞTIR VE GERİ DÖNÜLMELİDİR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BULUT:  BU KARAR YANLIŞTIR VE GERİ DÖNÜLMELİDİR
BULUT:  BU KARAR YANLIŞTIR VE GERİ DÖNÜLMELİDİR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 1357 kez okundu.

ELAZIĞ TÜRK OCAKLARI BAŞKANI BULUT:

BU KARAR YANLIŞTIR VE GERİ DÖNÜLMELİDİR

 

Elazığ Türk Ocakları Başkanı Dr. Birol Bulut, 18 Ağustos 2016 yılında yapılan terör saldırısı sonucu 3 vatan evladının şehit edildiği Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne ait arsanın TOKİ’ye verilmesine tepki gösterdi. Bulut, “3 vatan evladının şehit edildiği ve onlarca polis memur kardeşimizin yaralandığı, Elazığ tarihinde eşine az rastlanır bir saldırı olan bu alçak saldırı sadece Emniyet teşkilatımıza yapılan bir saldırı olmayıp sonuçları itibariyle oluşturulmaya çalışılan zihinlerdeki Elazığ algısına yönelik bir sinsi gaye taşımakta olduğunu defalarca dile getirmiştik. Dolayısıyla her zaman söylediğimiz gibi aziz şehitlerimizin kanlarının döküldüğü ve şehitlerimizin kan izlerinin bile henüz kaybolmadığı bu alanın imara, ranta, TOKİ’ye kurban edilerek bir beton yığınına ve fırsatçılığa dönüştürülmemesi ve şehitlerimizin aziz ruhlarına  yine Elazığ’ın tarih boyu özdeşleştiği vatanseverlik duruşuna uygun olarak 'Milli Birlik Parkı' veya bu muhtevada bir alan olarak değerlendirilmesi gerektiğini onlarca STK ile birlikte haykırmıştık” dedi.

Bulut, sözlerini şöyle sürdürdü: “Fakat gelin görün ki çıkar, menfaat ve para hırsıyla hareket eden insan yığınları bu talebimizi görmezden gelmiş bugün itibariyle o alan konut ve ticari alan olarak değerlendirilmek üzere satışa çıkarılmıştır. Elbette mücadelemizi burada sonlandıracak değiliz. Bu sorumsuz ve yanlış karardan dönülmesi için dün yaptığımız gibi, bugün de, yarın da mücadelemize devam edeceğiz. Biz son kez Elazığ Valimiz başta olmak üzere Elazığ’ın devlet erkanına bir çağrıda bulunmak istiyoruz: 'Şehitlerimizin kemiklerini sızlatan, adıyla müsemma olan Gakkoşların karakterine aykırı bu çıkar ve menfaat odaklarına artık dur deyiniz. Kadim Türk yurdu olan bu toprakların aziz insanlarının istek ve taleplerini görmezden gelen; kültürümüze, töremize aykırı olan, tarihi şan ve şerefle dolu izzet abidesi bu şehrin duygularıyla oynanmasına müsaade etmeyiniz. Gerekirse Sayın Cumhurbaşkanımıza kadar çıkar ama bu alanda doymak bilmeyen fırsatçılara bir taş üstüne bir taş bıraktırmayız.

Son olarak böyle bir olayla şehitlerimizin kemiklerini sızlatan utanmazlar adına şehit ve şühedadan biz özür diliyor; kendilerini rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.” 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU