Advert

GÜNDÜZ: VATANSIZ YAŞANMAZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
GÜNDÜZ: VATANSIZ YAŞANMAZ
GÜNDÜZ: VATANSIZ YAŞANMAZ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 430 kez okundu.

GAZETEMİZ KÖŞE YAZARI GÜNDEM, 15 TEMMUZ GAZİSİ GÜNDÜZ'Ü ZİYARET ETTİ:

GÜNDÜZ: VATANSIZ YAŞANMAZ

 

Mehmet KARAKILIÇ

Hain güçlerin ülkemizde yaşatmak istedikleri kalkışmaya karşı meydanlara inen ve kalkışmacılara karşı duran 15 Temmuz gazilerinden biri olan Sabri Gündüz, “Ülkemiz, bayrağımız ve ezanımız için gerekirse bacağımı değil canımı da vermeye hazırım” dedi.

Gazetemiz köşe yazarı Okan Gündem’in ziyaret ettiği 15 Temmuz gazisi Gündüz, 15 Temmuz ve sonrasında yaşadıkları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: “15 Temmuz'da ölüme gittim. Yaralandım. 5 ayda 45 ameliyat geçirdim. Ancak bu süreç içinde yaşadıklarım çok can sıkıcı. Rapor almak için gittiğim hastanelerde bazı doktorların, 'Niye çıktın, neden gittin' gibi soruları karşılaştım. Sırf meydanlara çıktığım için benim arkadaşlarımdan bazıları beni aramamaya başladı. Bunlar benim için hiç de önemli değil. Bugün olsa yine çıkarım, yine yaparım. 15 Temmuz’da askerlerin karşısına çıktım, yolun ortasında oturdum sigara içtim, aramızda 70 metre mesafe vardı. Askerlere 'Haine biat etmeyin' dedim, onlar küfür ettiler ve ateş ettiler. Bu sırada bir genç vuruldu. Ben de onu almaya gittim. Rütbeli biri ateş emri verdi. Bu ateşte bacağımdan vuruldum. Atar damarım parçalandı. Bu sırada bir araba geldi ve beni aldı. Araba kurşun yağmuruna tutuldu. Teker lastikleri patladı, cant üzerinde hastaneye geldik. Acile girdiğimde sustum. Çünkü durumu daha ağır olanlar vardı. Ameliyata alındım. Sabah uyandım. Babam başımda. Ne oldu diye sordum. Babam, 'Başaramadılar' dedi. Hemşire 'Yaşayacaksın' dedi. Bir dakika gecikmiş olsaymışım bugün yaşamıyor olacaktım. Bir dakika ile hayatta kalmışım. Sonra ayağımın kesilmesi gerektiği söylendi. Kestirdim. Bacaksız yaşanır ancak vatansız yaşanmaz.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ