Advert

ELAZIĞ HER YERDE OKUYOR KAMPANYASI ETKİNLİKLERİ SÜRÜYOR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELAZIĞ HER YERDE OKUYOR KAMPANYASI ETKİNLİKLERİ SÜRÜYOR
ELAZIĞ HER YERDE OKUYOR KAMPANYASI ETKİNLİKLERİ SÜRÜYOR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 410 kez okundu.

Elazığ Valiliği'nin koordinasyonunda başlatılan ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen "Elazığ Her Yerde Okuyor" Kampanyası devam ediyor.

İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şube Müdürü Ali Rıza Ekmekyapar ve Elazığ Her Yerde Okuyor Projesi yürütücüsü Şube Müdürü Metin Özgen, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü’nün proje ile ilgili çalışmalarını yerinde inceledi.

Engelli bireylerin incelendiği, toplumun her kesiminden bireylerin rehberlik ve psikolojik danışma hizmeti aldığı Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Bekir Erol, ziyarette yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek; kampanyanın başladığı günden bu güne 25 kurum çalışanının 172 kitap okuduğunu, mesai saatindeki bir saati okuma saati olarak belirlediklerini ve kampanya kapsamında yeni bir kütüphane oluşturarak çalışanların ve hizmet alanların istifadesine sunduklarını söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Gürtürk de kurum müdürü ve çalışanlarına teşekkür ederek, “Kampanyamızın başladığı ilk günden bugünde aldığımız verilere göre toplamda 45 milyon sayfadan oluşan 452 bin 667 kitabın sadece öğrencilerimiz tarafından okunduğunu tespit etmiş bulunuyoruz. 3 aylık bir dönem içinde bu rakamlara ulaşmış olmamız kampanyamızın ne denli benimsendiğini de bizlere gösteriyor. 'Okuma Seferberliği' sloganı ile çıktığımız yolda amacımız çocuklarımızın okumayı bir kültür haline getirmelerini sağlamak, televizyon ve bilgisayarlardan uzak tutmak, ufuklarını ve algılarını genişletmelerini sağlamaktır. Ben Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğümüzde görev yapan tüm öğretmenlerimize ve hizmet alan velilerimize teşekkür ediyor, desteklerinin devamını bekliyorum” dedi.

Gürtürk daha sonra beraberindekilerle birlikte öğretmen ve velilere kitap armağan etti. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ