Advert

DAL: KADINLARIN BAŞARAMAYACAĞI İŞ YOKTUR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
DAL: KADINLARIN BAŞARAMAYACAĞI İŞ YOKTUR
DAL: KADINLARIN BAŞARAMAYACAĞI İŞ YOKTUR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 464 kez okundu.

VEFA DERNEĞİ KADIN KOLLARI GENEL BAŞKANI DAL:

KADINLARIN BAŞARAMAYACAĞI İŞ YOKTUR

Neslihan ÇARIKÇI

Türkiye Vefa Derneği Kadın Kolları Başkanlığı tarafından birlik, beraberlik ve dayanışma amaçlı program gerçekleştirildi.

Dün Dedeman Otelde Vefa Derneği Kadın Kolları Genel Başkanı Zarife Dal’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa sivil toplum kuruluşlarının kadın başkanları ve kadın temsilcileri katıldı.

Vefa Derneği Kadın Kolları Genel Başkanı Zarife Dal toplantının amacının ilimizde yapacakları çalışmalar öncesinde STK’ların kadın temsilcileriyleistişare yapmak olduğunu belirterek: “Bu organizasyonu yapmamızın amacı kadınların ne kadar güçlü olduğunu ve ancak bir araya gelerek şehrimizin ihtiyacı olan çalışmaları en güzel şekliyle yapabileceğimizi paylaşmak istedim. Vefa derneği olarak birlik ve beraberliği oluşturmak amacıyla kurulan bir derneğiz. Vefa Derneği, Genel Başkanımız Zülfü Kartakgül ve 7 arkadaşı tarafından kuruldu. Şuan Türkiye genelinde 34 şubeye ulaştı. Bu başarıya birlik ve beraberlikle ulaşıldı. Biz kadınlar güçlüyüz. Bundan sonra ilimizde kadınlar olarak daha başka neler yapabiliriz bunları istişare etmek için bir araya geldik” dedi.

Afrin’e düzenlenen Zeytindalı Harekatına katılan Türk Silahlı Kuvvetlerine başarı temennilerinde bulunan Başkan Dal, “Elazığ’da yüzlerce STK var. Fakatbunların çoğu çalışmaları yönünden aktif değil. Bizde aktif çalışan STK’ların kadın temsilcileriyle bir araya gelmeyi tercih ettik. Gönül ister ki her STK çalışmalarıyla göz doldursun ama öyle olmuyor. Kadınların başaramayacağı birşey yoktur. Yeter ki isteyelim ve inanalım” ifadelerini kullandı.

“8 MARTTA SURİYE SINIRINDA OLACAĞIZ”

İHH İnsani Yardım Vakfının Öncülüğünde 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Suriye sınırına gideceklerini aktaran Başkan Dal şunları söyledi: “Allah nasip ederse 8 Mart dünya kadınlar gününde Suriye sınırına gideceğiz. İHH tarafından Türkiye çapında başlatılan projeye bizlerde katılacağız. Suriye’de 6 bin kadın cezaevinde ve tecavüze uğruyorlar. Orada ki kadınların sesi olmak ve onlara destek olmak amacıyla gideceğiz. İnşallah bundan sonra da kadınlar olarak temsil ettiğimiz STK’larda projeler üreterek birlik ve beraberlikle güzel işler çıkaracağız.”

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ