Advert

AYDIN: ÇÖZÜM HUZURU ARTIRACAK

AYDIN:  ÇÖZÜM HUZURU ARTIRACAK
AYDIN:  ÇÖZÜM HUZURU ARTIRACAK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 480 kez okundu.

ELAZIĞ’IN EN BÜYÜK İLÇESİ SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN YETKİLİLERDEN DESTEK İSTİYOR. KARAKOÇAN ESNAF ODASI BAŞKANI AYDIN:

ÇÖZÜM HUZURU ARTIRACAK

 

İrfan ARSLAN

Elazığ’ın en büyük ilçesi konumunda bulunan Karakoçan ilçesi sıkıntılarına çözüm getirilmesini istiyor. Karakoçan Esnaf Odası ve Sanayi Sitesi Başkanı Tahsin Aydın, ilçede 10 bin sigortalı çalışanı olmasına karşılık Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğü konusunda sıkıntı yaşandığını söyledi.

Karakoçan Esnaf Odası ve Sanayi Sitesi Başkanı Aydın, Karakoçan ilçesinin yanlış tanıtımı yapılmasından dolayı da sıkıntı yaşandığını belirterek şunları söyledi: “Bu yanlışlığı gidermek adına bu yıl ilçemizde bir tanıtım toplantısı gerçekleştirecek ve bunun devamlı olmasına çaba göstereceğiz. İlçemiz hem okuma alanında hem de ekonomi anlamında değerleri çok yüksek olmasına karşılık yanlış tanıtımın olumsuzluklarını yaşamaktadır. Biz bunları geride bırakma adına bazı çalışmalar başlattık.

İlçemizde var olan huzurun artması, ilçemizin sıkıntılarına çözüm getirilmesi ile artacaktır. İlçemizin Adalet Sarayı’na, SGK il binasına, Hükümet Konağı’na ihtiyacı vardır. Bunların bu yıl içinde bazılarının ihalesinin yapılacağı bilgisini almış bulunuyoruz. İlçemizde yurt dışında yaşayan çok sayıda vatandaşlarımız var. Bu nedenle Pasaport Şube Müdürlüğü konusunda yaşanan sıkıntıların da giderilmesini talep ediyoruz.

Bu yıl içinde Küçük Sanayi Sitesi’nin temelini atacağız. Böylece ilçemizde bu alanda da önemli bir hareketlilik yaşanacak. İlçemizin kalkınması ve gelişmesi, ilimizin de kalkınmasına ve gelişmesine katkı sağlayacaktır. Bu konularda ilimiz milletvekilleri ile sürekli temas halindeyiz. Milletvekillerimizin de gayret ve çabaları ilçemizin sorunlarına çözüm getirilmesine son derece önem taşımaktadır. Karakoçan olarak hem gelişmemizi artırmak hem de olumlu tanıtım yaparak ilçede insanların huzurunu artıracak adımları atacağımızın bilinmesini istiyorum.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık