Advert

ELAZIĞ'DA "İYİ TARIM UYGULAMALARI"

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELAZIĞ'DA
ELAZIĞ'DA İRFAN ARSLAN
Bu içerik 482 kez okundu.

İyi Tarım Uygulamalarının Yaygınlaştırılması ve Kontrolü Projesi kapsamında Elazığ'da eğitim düzenlendi. Eğitime katılan 10 çiftçiye, 'İyi Tarım Sertifikası' verildi. 
  Kentin tarım ve hayvancılığını üst seviyelere taşımak için çalıştıklarını belirten İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Turan  Karahan;"Bu çalışmalardan biri de iyi tarım uygulamaları. İyi tarım uygulamaları gelecek nesillere bırakacağımız toprakların daha iyi kullanılarak daha sağlıklı bırakılmasının sağlandığı uygulamadır. Topraklarımızı o kadar sıkıntılı kullanıyoruz ki eğer bu şekilde kullanmaya devam edersek ilerde ürün elde etmek için kullanacağımız toprak kalmayacak"dedi. 
  Karahan, 2017 yılında Elazığ merkezde 4 örtü altı üreticisi, Ağın’da 4 badem üreticisi, Keban’da 2 adet alabalık yetiştiricisine 'İyi Tarım Uygulamaları' kriterlerinin uygulandığını vurguladı. 
  Konuşmanın ardından eğitime katılan 10 çiftçiye sertifikası verildi. 
  Programa Karahan'ın yanı sıra, El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürü Haydar Aktar, Akçakiraz Tarım Kredi Kooperatif Başkanı Neşe Gür, Üzüm Üreticileri Birliği Başkanı Cengiz Öz, Ziraat Odası Başkan Yardımcısı Dursun Sözlü, Arıcılar Birliği Başkanı Fırat Canbay, Su Ürünleri Üreticileri Birlik Başkanı Yücel Doğan, Ziraat Mühendisleri Oda Başkanı Mehmet Karaca, müdürlük personeli ve üreticiler katıldı. (iha)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI