Advert

KARACA, SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

KARACA, SOSYAL MEDYADAN DUYURDU
KARACA, SOSYAL MEDYADAN DUYURDU İRFAN ARSLAN
Bu içerik 749 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI

Milliyetçi Hareket Partisinin yerel seçim adayları bir bir ortaya çıkmaya başladı. 2019 yerel seçimlerine uzun bir süre olmasına karşın Elazığ’da MHP’nin belediye başkan aday adayları gerek sosyal medyadan gerekse mahalle, köy ve şehrin belli kesimlerinde çalışarak adaylığını açıklıyor.

1 Kasım 2015’te yapılan milletvekili seçimlerinde MHP’den 4. Sıra milletvekili adayı olan Mehmet Karaca, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Elazığ’da Belediye Başkanlığına aday adayı olacağını açıkladı.

Karaca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: ”Geçmişten geleceğe çatısı altında bulunmaktan onur duyduğum partimden; milliyetçi olgunluk, tavır ve Ülkücü şuurla çalışmak üzere 2019 Mahalli İdareler Seçiminde Elazığ Belediye Başkanlığına Aday Adayı olduğumu sizlerle paylaşmak isterim. 
Elazığ'a dair tespitlerimiz, bilgi, birikim ve kadrolarımızla, benlik rüzgârına kapılmadan, şehre soluksuz bir nefes olmak için şehrimizin yönetimine talibim. Kazananın Elazığ olacağı bir gelecek için dua ve desteklerinize şimdiden teşekkür eder saygılar sunarım.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık