Advert

KARADENİZLİLER KAHVALTIDA BULUŞTU

KARADENİZLİLER KAHVALTIDA BULUŞTU
KARADENİZLİLER KAHVALTIDA BULUŞTU İRFAN ARSLAN
Bu içerik 531 kez okundu.

Elazığ’da yaşayan Karadenizliler kahvaltı programında buluştu. Hemşeriler bir araya geldi, kahvaltıda Karadeniz rüzgarı esti.

Park Dedeman Otel Genel Müdürü Serdar Küçükyıldız, “Elazığ’da yaşayan Karadenizliler olarak Dedeman Oteli’nde bir kahvaltıda buluştuk. 45-50‘ye yakın hemşeriler burada bir birliktelik oluşturmak için bir araya geldik. Özellikle hem kamuda, hem bürokrasi de, hem özel sektörde üst düzey yönetimde bulunan hemşerilerimize bu mutlu günde birlikteyiz. Bu ilk buluşmamız oldu, budan sonra da devamının olmasını ümit ediyoruz. Gelen bütün konuklarımıza güzel bir hafta sonu diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

“ARKADAŞLARIMIZLA TANIŞTIĞIMDAN DOLAYI MUTLUYUM”

 

Alacakaya Kaymakamı Ömer Faruk Tuncer ise, “İki yıldır burada görev yapmaktayım. İlk defa böyle bir organizasyona katıldım. Bu vesileyle bu kadar hemşerim olduğunu burada görmüş oldum. Bu arkadaşlarımızla tanıştığımdan dolayı mutluyum” şeklinde konuştu.

Fırat Üniversitesi Makine Mühendisiği Bölümü Öğretim Üyesi Aydın Çıtlak, “Böyle güzel bir günü düzenleyen emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra düzenli olarak bu tür organizasyonların devam etmesini diliyorum. Herkese teşekkür ederim” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık