Advert

KADIN BASKETBOLCULARDAN KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Elazığ İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı ile daha önceden çeşitli takımlarda basketbol oynamış bayan basketbolculardan oluşturulan bir takım arasında dostluk karşılaşması yapıldı.

KADIN BASKETBOLCULARDAN KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ
KADIN BASKETBOLCULARDAN KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 453 kez okundu.

Spor Servisi

Ankara’nın doğusunda TKB 1. Ligi'nde temsil edilen tek kadın basketbol takımı olan Elazığ İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir farkındalık etkinliği gerçekleştirdi.

İl Özel İdaresi Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilen etkinlikte Elazığ İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı ile daha önceden çeşitli takımlarda basketbol oynamış bayan basketbolculardan oluşturulan bir takım arasında dostluk karşılaşması yapılarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne dikkat çekildi.

 

SABUNCU: MESAJ VERMEK İSTEDİK

 

Karşılaşmanın ardından bir değerlendirme yapan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu, “İl Özel İdaresi Kadın Basketbol Takımı ve yöneticileri olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde bir etkinlik gerçekleştirmek ve bir mesaj vermek istedik. Daha önceden farklı takımlarda basketbol oynamış ve kendilerini basketbolun veteranları olarak adlandırabileceğimiz bayan basketbolcularla takımımız arasında bir dostluk maçı düzenleyerek günün anlamına dair bir mesaj vermeyi planladık. Kadınlar adına Elazığ’da böylesine bir takıma sahip olmak, bunu Basketbol 1. Ligi'nde iddialı bir kulüp haline getirerek üst sıralara taşımak, bu güzelliği Elazığ halkının hizmetine sunmak, seyircisiyle ve organizasyonuyla gündemde tutmak bizi gerçekten memnun etmektedir. Bu etkinliğimizle de Elazığ’da böylesine bir oluşumun var olduğunu yeniden hatırlatmak istedik. Bu vesileyle tüm kadınların 8 Mart Kadınlar Günü'nü kutluyorum. Şiddetsiz, kavgasız, huzurlu bir yıl geçirmelerini diliyorum” dedi.

Genel Sekreter Sabuncu, karşılaşmanın ardından eski basketbolcu bayanlara ve İl Özel İdaresi Kadın Basketbol Takımı'na çiçek takdim etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karabük maçı biletleri satışa sunuldu
Karabük maçı biletleri satışa sunuldu
ODA BAŞKANLARINDAN BAŞSAVCI KÖSE' YE ZİYARET
ODA BAŞKANLARINDAN BAŞSAVCI KÖSE' YE ZİYARET