Advert

ARSLAN: BU ŞEHİR, ÜRETEN, İMAL EDEN, İHRACAT YAPAN BİR ŞEHİRDİR

ARSLAN: BU ŞEHİR, ÜRETEN, İMAL EDEN, İHRACAT YAPAN BİR ŞEHİRDİR
ARSLAN: BU ŞEHİR, ÜRETEN, İMAL EDEN, İHRACAT YAPAN BİR ŞEHİRDİR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 678 kez okundu.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren ETSO Başkan adayı Asilhan Arslan, Küçük Sanayi Sitesi'nde ziyaretlerde bulundu.

1 Nisan’da yapılacak olan ETSO Başkanlık seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Asilhan Arslan Elazığ Küçük Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret etti. Sanayi esnafının en önemli sorununun kalifiye eleman sıkıntısı olduğunu belirten Arslan, "Eleman olmazsa üretim olmaz. Eleman yetersizliğinin boyutu ortaya koyarak eleman temini konusunda ilgili kurumlarla işbirliği içinde çalışma yapacağız, işverenlerin talepleri doğrultusunda çözüm bulmanın yollarını aramalıyız" dedi.

Ara eleman sıkıntısının sadece Elazığ'ın sıkıntısı olmadığını da kaydeden Arslan, "Teknik liselerdeki gençleri teşvik edici özendirici işler yapmalıyız" diye konuştu.

Elazığ’ın, üreten, imal eden, ihracat yapan bir şehir olduğunu belirten Arslan, “Her yerde olduğu gibi bugün de samimi ve sevgi gösterisi arasında bir çalışma yapıyoruz. İnşallah bir takım ruhu içerisinde birlikte hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Arslan, "Kurumlar arası iş birliği çerçevesinde Elazığ’ımıza hizmet etmeye gayret göstereceğiz. İlimizde ortak aklın birlikte yürütülmesi için esnafımız, tüccarımız ve sanayicimiz ile sürekli iç içe olacağız. Bu kapsamda Sanayi Sitesi esnafımız ile bir araya geldik. Burada bütün esnaflarımızı hassasiyetle dinledik. Sanayi esnafının beklentilerine seçimlerden hemen sonra yanıt vereceğiz” ifadelerini kullandı. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık