Advert

AKÇAKİRAZ'A HAYIRLI OLSUN

AKÇAKİRAZ'A HAYIRLI OLSUN
AKÇAKİRAZ'A HAYIRLI OLSUN İRFAN ARSLAN
Bu içerik 1666 kez okundu.

İzzet TUMAY

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, beldenin mezarlık alanına içerisinde lavabo, abdest alma ve mescidin yer alacağı inşaatın çalışmalarının başladığını söyledi.

Başkan Sabahattin Kaya, "Beldemiz mezarlık alanında vatandaşlarımızın istifade edebilmesi için mescit, lavabo ve abdest alma yeri inşaatına başladık. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek bir an önce hizmete açılması için personellerimiz ile durum değerlendirmesi yaptık. Yapılan bu kalıcı eserlerin beldemize hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

Başkan Kaya, ayrıca beldede yapılan yol çalışmalarına da değinerek, şöyle konuştu: “Beldemiz Kültür Mahallesi Havaalanı Sokak'ta 15 gün önce başladığımız ve sona yaklaştığımız çalışmaları yerinde inceledik. Önceden iki aracın yan yana geçemediği sokak şimdi muazzam bir genişliğe ulaştı. Yaptığımız yol genişletme ve sulama kanalı mahallemize modern ve estetik bir görünüm kazandırdı. Emeği geçen personellerimize ve katkı sunan belde sakinlerimize teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YENİ BASIN KARTI YÖNETMELİĞİ YAYIMLANDI​
YENİ BASIN KARTI YÖNETMELİĞİ YAYIMLANDI​