Advert

İL ÖZEL İDARESİ 2017 FAALİYET RAPORU KABUL EDİLDİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İL ÖZEL İDARESİ 2017 FAALİYET RAPORU KABUL EDİLDİ
İL ÖZEL İDARESİ 2017 FAALİYET RAPORU KABUL EDİLDİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 430 kez okundu.

İl Özel İdaresi 2017 yılı Faaliyet Raporu İl Genel Meclisi'nde oylanarak kabul edildi.

İl Özel İdaresi'nin Mart ayı toplantılarında gündem maddelerinin görüşülmesi sürüyor. Metin Baki Ölçücü başkanlığında devam eden görüşmelerde İl Özel İdaresi'nin 2017 yılında gerçekleştirdiği çalışmaların anlatıldığı 2017 Yılı Faaliyet Raporu oylanarak kabul edildi.

Oylama öncesi İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu meclisin tek kadın üyesi olan Kâtip Üye Leyla Yanlıç’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.

Ardından bir sunum yapan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sabuncu, İl Özel İdaresi'nin 2017 yılında müdürlükler ve ilçeler bazında yaptığı çalışmaları anlattı.

İl Özel İdaresi'nin 552 Köy ve 734 mezraya hizmet götürdüğünü ifade eden Sabuncu, görev alanlarında 4577 km yol ağı bulunduğunu, 2017 yılı çalışmalarıyla birlikte bu ağın 2548 km’sinin asfalta kavuşturulduğunu, 2025 km’sinin de stabilize durumda olduğunu söyledi. Tüm yol ağında asfalt oranının % 56’ya ulaştığını da kaydeden Sabuncu, yapılan çalışmalarla bu oranın daha da artırılacağını, 552 köyden asfalt yolu olan köy sayısının da 464’e ulaştığını söyledi. Bütün köy yollarının asfalt olması hedefiyle çalışmaların devam edeceğini açıklayan Sabuncu, konuşmasında daha sonra İl Özel İdaresi'nin 2017 yılında müdürlükler ve ilçeler bazında yaptığı çalışmaları anlattı, devam eden büyük projeler ve mali durum hakkında açıklamalarda bulundu.

İl Özel İdaresi 2017 yılı Faaliyet Raporu oylanarak kabul edildi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI