Advert

ELAZIĞ’DA ‘8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’ KOKTEYLİ

ELAZIĞ’DA ‘8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’ KOKTEYLİ
ELAZIĞ’DA ‘8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’ KOKTEYLİ   İRFAN ARSLAN
Bu içerik 511 kez okundu.

Elazığ’da  8 Mart Dünya Kadınlar Günü kokteyli düzenlendi.   
8 Mart Dünya Kadınlar Günü günü kapsamında Medikal Park Elazığ Hastanesi tarafından kokteyl düzenlendi.Müzik dinletisi eşliğinden bir araya gelen kadınlara çeşitli hediyeler verildi. 
Kadınların dünya kadınlar gününü kutlayan Medical Park Elazığ Hastanesi Kurumsal Danışma Müdürü Esin Yamaç, “Biz her yıl kadınlar gününde bir organizasyon gerçekleştiriyoruz. Seminerler, etkinlikler ve sergiler yapıyoruz. Her yıl farklı çalışmalarımız oluyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle hastanemizde bir kokteyl organize ettik. Bu kokteyle çeşitli konuklarımız katıldı. Güzel bir gün geçirmelerini diliyoruz. Sağlıklı nesiler yetiştirerek hayata anlam katan, dokunduğu her yeri güzelleştiren bütün kadınlarımızın dünya kadınlar gününü kutluyorum. Ümit ediyorum sadece Mart ayında değil, her gün başarılı, mutlu, huzurlu, sağlıklı günler geçirirler" dedi. 
Kokteyle, Medical Park Elazığ Hastanesi Kurumsal Danışma Müdürü Esin Yamaç,  Halk Eğitim Müdürü Kazım Atıcı, hastane çalışanları, kadınlar ve davetliler katıldı.  (iha)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Kaldırım:Elazığ günlerimize beklik
Vali Kaldırım:Elazığ günlerimize beklik
Yanılmaz, öğrencilerin heyecanına ortak oldu!
Yanılmaz, öğrencilerin heyecanına ortak oldu!