Advert

ELAZIĞ MÜFTÜLÜĞÜ’NDE İLK NİKÂH KIYILDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELAZIĞ MÜFTÜLÜĞÜ’NDE İLK NİKÂH KIYILDI
ELAZIĞ MÜFTÜLÜĞÜ’NDE İLK NİKÂH KIYILDI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 572 kez okundu.

Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren evlendirme memurluğu yetkisinin müftülüklere de verilmesi neticesinde Elazığ Müftülüğü’nde ilk nikâh kıyıldı.

Nikâh için İl Müftülüğü'ne müracaat eden çiftin nikâhlarını Müftülük Nikâh Salonu'nda şahitler huzurunda İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya kıydı.

Evlenme cüzdanını yeni evli çifte takdim eden İl Müftüsü Sarıkaya, "Hayırlı olsun. Attığınız imzalarla aile birliğiniz kurulmuş oldu. Sürdürebilir bir evlilik, karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörüye bağlıdır. İyi günlerinizde olduğu gibi kötü ve sıkıntılı günlerinizde de sevgi ve saygı çerçevesinde birbirinize destek ve yardımcı olmalısınız. Bize her konuda örnek olan sevgili Peygamberimizin Hz. Hatice annemizle olan evliliğini örnek almalıyız. Onların birbirleri ile olan sevgi, saygı, sadakat, samimiyet, sabır ve muhabbetlerini kendimize rehber edinmeliyiz" dedi.

İl Müftüsü Sarıkaya’nın, yeni çifte hediyelerini takdim etmesiyle merasim son buldu. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ