Advert

AYAZ: 15 TEMMUZ'U UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ!

AYAZ: 15 TEMMUZ'U UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ!
AYAZ: 15 TEMMUZ'U UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ! İRFAN ARSLAN
Bu içerik 336 kez okundu.

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Elazığ İl Başkanı Kazım Sevinç ve Yönetim Kurulu üyeleri, Yazıkonak Belediye Başkanı Aydın Ayaz'ı ziyaret ederek, istişarelerde bulundular.

Başkan Ayaz, istişarelerinde şunları kaydetti: "15 Temmuz, bir milletin, güzel ülkemizin dirilişidir. İradesi güçlü, mert, yiğit, kahraman Türk milletinin vatanına, toprağına bağlılığının simgesidir. Tüm dünyaya örnek teşkil edecek, bir iradenin sergilendiği tarihtir. Milletimiz hiçbir zaman esarete boyun eğmedi, bağımsızlık milletimizin özünde var. Ama unutanlar vardı. Unutanlara tokat gibi cevap oldu 15 Temmuz. Terör örgütlerine, hainlere, zalimlere karşı durulan, her daim mazlumların yanında olan bir millet olduğumuzu, her geçen gün daha iyi anlamakta tüm dünya. Reis-i Cumhurumuz, Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde halkımız, zalimlerin, hainlerin ve Terör örgütlerinin karşısında durup, mazlumların sesi oldu ve olmaya devam edeceğiz. 15 Temmuz'u unutmadık, unutturmayacağız.”

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Elazığ İl Başkanı Sevinç ve Yönetim Kurulu, Belediye Başkanı Aydın Ayaz'a hediyelerini takdim etti. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karabük maçı biletleri satışa sunuldu
Karabük maçı biletleri satışa sunuldu
ODA BAŞKANLARINDAN BAŞSAVCI KÖSE' YE ZİYARET
ODA BAŞKANLARINDAN BAŞSAVCI KÖSE' YE ZİYARET