Advert

BAŞKAN ALAN, “BUGÜNE KADAR YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR”

BAŞKAN ALAN, “BUGÜNE KADAR YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR”
BAŞKAN ALAN, “BUGÜNE KADAR YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR” İRFAN ARSLAN
Bu içerik 387 kez okundu.

4 yıllık süreç içerisinde Elazığ’ın ekonomisini  ve sanayisini büyütmek  için vermiş oldukları mücadeleye herkesin şahit olduğunu belirten Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası(Elazığ TSO) Başkanı İdris Alan, bugüne kadar yaptıklarının yapacaklarına teminat olduğunu söyledi.   
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ve beraberindeki ekip,  Karakoçan, Palu ve Kovancılar ilçelerindeki üyelerle buluştu. Üyelerle sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Başkan Alan değerlendirmelerde bulundu. 
Karakoçan’a her gelişinde ilçeyi daha gelişmiş ve heyecanlı bulduğunu vurgulayan Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, “Karakoçan ilçemizin özellikle Avrupa ülkelerinde çok ciddi manada yöre insanı bulunmakta ve bu vatandaşlarımız yılların birikimi ve tecrübesiyle önemli bir sermaye ve  deneyime sahiptir. AB ülkelerine yapmış olduğumuz ziyaretlerde bir araya geldiğimiz bu kardeşlerimizin öncelikli beklentisi kendi yörelerine yatırım yapma isteklerine rağmen şartların uygun olmaması nedeniyle hep çekincede kalmışlardır. Girişimlerimiz neticesinde bugün Elazığ çok şükür OSB’de yapılacak yatırımlarda 6. Bölge desteklerinden istifade etmektedir. Yine Cazibe Merkezi programı kapsamında tüm ilçelerimizde dahil olmak üzere yatırım tutarının 5 milyon ve üzerinde olması halinde yine Teşviklerde 6. Bölge destekleri devreye girmektedir. Dolayısı ile Karakoçan ilçemizin devlet desteklerinden istifade etmesinin önü açılmıştır” dedi. 
4 yıllık süreç içerisinde Elazığ’ın ekonomisini  ve sanayisini büyütmek  için vermiş oldukları mücadeleye herkesin şahit olduğunu aktaran Başkan Alan, “Dolayısı ile bugüne kadar yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Biz sizlerin temsilcisi ve sözcüsüyüz. Vebal isteyen bu makamların yükünü her zaman omuzlarında hisseden bir kardeşiniz olarak sizlerin hep gurur duyacağı hizmetler ve işler yapmaya yeniden talibiz. Allah nasip eder, 1 Nisan’dan sonra görevimize kaldığımız yerden devam edersek, başta ilçelerimiz olmak üzere, iş dünyasının tüm temsilcileri ve üyelerimiz için hizmetlerimizi artırarak devam edeceğimize şahit olacaksınız” diye konuştu. (iha)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karabük maçı biletleri satışa sunuldu
Karabük maçı biletleri satışa sunuldu
ODA BAŞKANLARINDAN BAŞSAVCI KÖSE' YE ZİYARET
ODA BAŞKANLARINDAN BAŞSAVCI KÖSE' YE ZİYARET