Advert

VALİ KALDIRIM ZAN ALTINDA BIRAKILMAYA ÇALIŞILIYOR

VALİ KALDIRIM ZAN ALTINDA BIRAKILMAYA ÇALIŞILIYOR
VALİ KALDIRIM ZAN ALTINDA BIRAKILMAYA ÇALIŞILIYOR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 565 kez okundu.

ELAZIĞSPOR KULÜBÜ AÇIKLAMA YAPTI:

VALİ KALDIRIM ZAN ALTINDA BIRAKILMAYA ÇALIŞILIYOR

 

Eren KAYA

Elazığspor Kulübü, 9 Mart Cuma günü Kulüp Başkanı Sedat Karataş ve 2. Başkan Karahan Çelik’in yaptığı açıklamaların Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ile ilgili kısımlarının belli kesimlerce amacı dışında kullanıldığını ve Vali Kaldırım'ın zan altında bırakılmaya çalışıldığını belirterek, "Halbuki Kulüp Başkanımız ve 2. Başkanımızın ifade etmeye çalıştığı konu şehrimizin en büyük marka değeri olan Elazığspor paydasında herkesin buluşabilmesi ve Süper Lig hedefi olan takımımızın bu yolda yalnız bırakılmaması gereğidir" açıklamasını yaptı.

Elazığspor Kulübü'nden konuya ilişkin yapılan açıklamada şunlara yer verildi: "09.03.2018 Cuma günü Kulüp Başkanımız Sayın Sedat Karataş ve 2. Başkanımız Sayın Karahan Çelik’in yapmış olduğu basın toplantısında yapılan açıklamaların Elazığ Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım ile ilgili kısımlarının belli kesimlerce amacı dışında kullanıldığını ve Sayın Valimizin zan altında bırakılmaya çalışıldığını üzüntüyle takip etmekteyiz. Halbuki Kulüp Başkanımız ve 2. Başkanımızın ifade etmeye çalıştığı konu şehrimizin en büyük marka değeri olan Elazığspor paydasında herkesin buluşabilmesi ve Süper Lig hedefi olan takımımızın bu yolda yalnız bırakılmaması gereğidir.

Elazığspor hassasiyetini tüm halkımız ve kamuoyu takdir etmekteyken hemen her maçımızda bizleri yalnız bırakmayan ve şahsında her türlü çabayı sarf eden Sayın Valimiz bu açıklamaların hedefi değil, tam aksine tüm kesimlerin destek vermesi halinde bu yolda 'öncü' olacağı tarafımızca işaret edilmektedir. Sayın Valimiz bugün yapılan, Belediye Başkanımız Sayın Mücahit Yanılmaz’ın ve Milletvekilimiz Sayın Ömer Serdar’ın da bulunduğu görüşmede dahi Elazığspor için elinden geleni yapacağını ifade etmiş ve bu hassasiyetini tekrarlamıştır. Her zaman şehrimizde birlik beraberlik vurgusu yapan ve şehrimizin en önemli markası Elazığspor’un desteklenmesi yönünde hareket eden Sayın Valimize yaptığı ve yapacağı her katkı için teşekkürü borç biliriz.

Söz konusu açıklamaların amacı dışına taşımandan vurgulanmak istenilen konulara hassasiyetle yaklaşılmasını tüm kamuoyundan ve büyük Elazığspor taraftarlarımızdan istirham ediyoruz. Elazığsporumuzu hak ettiği hedeflere ulaştırabilmek için tekraren herkes tarafından sahiplenmesini ve desteklenmesini rica ediyoruz."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X