Advert

ELAZIĞLILAR GECESİNDE MEHMETÇİĞE DUA

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELAZIĞLILAR GECESİNDE MEHMETÇİĞE DUA
ELAZIĞLILAR GECESİNDE MEHMETÇİĞE DUA İRFAN ARSLAN
Bu içerik 441 kez okundu.

Burdur Elazığlılar Derneği gecesinde, Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan Mehmetçik için Fetih suresi okundu ve dua edildi. Dernek Başkanı Ahmet Çağla, “Hayatımızı devam ettiriyorsak, bunu canlarını seve seve feda eden şehitlerimize borçluyuz “dedi.

Burdur Elazığlılar Derneği, üyeleri ile bir araya gelerek hasret gidermeye devam ediyor. Bu kapsamda Derneğin düzenlediği gecede Afinde kahramanca mücadele eden Mehmetçiklerimiz unutulmadı. Dernek üyeleri gecede, Mehmetçiklerimize Fetih suresi okuyup dua etti.

Fetih suresi okunup dua edilen etkinlikte konuşan Dernek Başkanı Ahmet Çağla, "Güvenlik güçlerimiz, asker ve polisimiz sınır ötesinde destan yazıyor. Afrin'de, sınır boylarında, içeride ve dışarıda küfrün ve siyonizmin taşeronluğunu yapan zulümde, ihanette ve kalleşlikte sınır tanımayan ABD ve AB'nin maşalığını yapan PKK, PYD, DEAŞ ve vatan hainleriyle çarpışan Mehmetçik ve polislerimizin rabbim yar ve yardımcısı olsun" ifadelerini kullandı.

 

“HAYATIMIZI ŞEHİTLERİMİZE BORÇLUYUZ"

 

Çağla, "Vatan, bayrak ve millet uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimize cenabı haktan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Bugün bu topraklarda hür ve bağımsız olarak hayatımızı devam ettiriyorsak, bunu canlarını seve seve feda eden şehitlerimize borçluyuz" diye konuştu. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI