Advert

ŞEHİT 'ÖNDER PINAR' ANISINA 3 BİN ADET TAKVİM HAZIRLANDI

ŞEHİT 'ÖNDER PINAR' ANISINA 3 BİN ADET TAKVİM HAZIRLANDI
ŞEHİT 'ÖNDER PINAR' ANISINA 3 BİN ADET TAKVİM HAZIRLANDI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 553 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI

Fırat Kalkanı Harekâtı kapsamında yürütülen operasyonda şehit olan Topçu Astsubay Kıdemli Çavuş Önder Pınar adına yapılan okul tarafından 3 bin adet takvim yaptırıldı.

Şehidin adına hazırlanan takvim için ilimizin iş kadınlarından Prof. Dr. Yasemin Açık, Av. İbrahim Gök, Elazığ Dernekler Federasyonu (ELFED) Genel Sekreteri Kazım Gökhan Elgin, Pozitif Artı AVM Sorumlusu Murat Öz ve AHM Yekta Turizm yetkilisi Ahmet Karataş sponsor olarak tüm masrafları karşıladı.

Şehit Önder Pınar Ortaokulu Müdürü Zülfü Yapıcı hazırladıkları takvim için yaptığı açıklamada, “Bu toprakları vatan yapan, istiklali ve istiklalimiz için kahramanca şehadete eren kardeşlerimizden biri olan Önder Pınar’ın adına 3 bin adet takvim yaptırdık. Takvimde şehidimizin fotoğrafları yer aldı. Şehit ailelerine ve vatandaşlarımıza ücretsiz bir şekilde ulaştırmayı hedefledik. Rabbim şehidimizi şefaatine nail eylesin, mekânını cennet eylesin, ruhu şad olsun inşallah. Bizler de okulumuzda Şehit Önder Pınar Ortaokulu olarak onun ruhunu canlı tutacağız, yaşatacağız ve şehadeti arzulayan öğrenciler ve öğretmenlerimizle dini inancı için şehadete koşan bir nesli yetiştirmeye gayret göstereceğiz. Takvimin hazırlanmasında yardımcı olan Diriliş Promosyon sorumlusu Muhammed Karataş’a ve sponsorlarımıza çok teşekkür ederim” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X