Advert

TOBB HEYETİ TAZİYE ZİYARETİ İÇİN GELDİ

TOBB HEYETİ TAZİYE ZİYARETİ İÇİN GELDİ
TOBB HEYETİ TAZİYE ZİYARETİ İÇİN GELDİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 365 kez okundu.

Önceki gün hayatını kaybeden Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Cengiz’in ailesi ve Tunceli iş dünyasına taziye ziyaretinde bulunmak üzere özel uçakla Elazığ’a gelen TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Yönetim Kurulu Üyelerine Elazığ TSO Başkanı İdris Alan ve Ticaret Borsası Başkanı M.Ali Dumandağ da eşlik ederek askeri helikopterle Tunceli’ye gittiler.

 

"CENGİZ DEĞERLİ BİR MESAİ ARKADAŞIMIZDI"

 

Akşamın ilerleyen saatlerinde özel uçakla Elazığ’a gelen TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile TOBB Yönetim Kurulu üyelerini havaalanında Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, Ticaret Borası Başkanı M.Ali Dumandağ, Şırnak TSO Başkanı Osman Geliş, Elazığ OSB Başkanı Suat Öztürk ile Elazığ TSO ve Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri karşıladı. Başkan Alan ve Ticaret Borsası Başkanı Dumandağ, Şırnak TSO Başkanı Geliş ve Elazığ OSB Başkanı Öztürk de TOBB heyetiyle birlikte askeri helikopterle Tunceli’ye hareket ettiler. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve TOBB heyetini Tunceli dönüşü Elazığ’dan uğurlayan heyete Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz da eşlik etti.

Başkan Alan, Tunceli TSO Başkanı Yusuf Cengiz ile birlikte TOBB çatısı altında ve çeşitli programlarda 4 yıldan beri birlikte çalıştıklarını ifade ederek, “Yusuf Cengiz abimiz çok mütevazi, alçak gönüllü, hoş sohbet bir kişi olarak camiamızda sevilen bir kişiydi. Bir süre önce kalp ameliyatı geçirdi ardından yoğun bakımda bulunduğu sürede beyin kanaması sonrasında vefat etti. TOBB Başkanımız ve heyet ile Tunceli’ye giderek aileye ve iş dünyasına başsağlığı mesajımızı ilettik. Bu vesile ile bir kez daha merhuma rahmet, ailesi ve Tunceli iş dünyasına başsağlığı diliyorum” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık