Advert

“ADLİYE BİNAMIZI GERİ İSTİYORUZ”

“ADLİYE BİNAMIZI GERİ İSTİYORUZ”
“ADLİYE BİNAMIZI GERİ İSTİYORUZ” İRFAN ARSLAN
Bu içerik 464 kez okundu.

Mehmet KARAKILIÇ

Baskil adliye binasının tekrar hizmete açılmasını isteyen Elazığ Baskilliler Derneği ve Malatya Baskilliler Derneği Başkanı Naim Aslanmirza, “Bir dava için yüzlerce kilometre gelip gitmek zorunda bırakılıyoruz. Bu insanlarımıza yapılan zulümdür. Bu problemin çözüm bulmasını istiyoruz” dedi.

Elazığ Baskilliler Derneği ve Malatya Baskilliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aslanmirza, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi: “Hemşerilerimiz uzun yol kat ederek Elazığ adliye binasına gelmektedir. Düşünün Malatya’da yaşanan bir olumsuzluk Elazığ Adliyesi'nde görüşülüyor. Bu Baskil insanına yapılan bir zulümdür. Bizler adliye binamızı geri istiyoruz. Baskil’in problemlerine çözüm getirilmesi noktasında ilçemizin muhtarları ile birlikte hareket ediyoruz. Birlikte daha güçlü olduğumuzu biliyoruz. İlçemizin problemlerini çözüme kavuşturdukça hem ilçemizin gelişmesi hem de kalkınması adına çok önemli adımları atacağımızın bilinci içindeyiz. Bu konuda Ankara’da da çeşitli girişimlerde bulunduk. Yetkililerin bu konuda yaptığımız girişimlere gerekli desteği ve katkı vereceklerini ifade etmişlerdir.

İlçemizin gelişmesi ve kalkınması adına ilçemizin önünde bulunan problemlerin bir bir çözüm bulması adına gündeme getirmeye ve konunun muhataplarının harekete geçmesi için Baskil olarak birlik ve beraberlik içinde hareket etmeye devam edeceğimizin bilinmesini istiyoruz.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık