Advert

CHP HEYETİ ELAZIĞ’A GELECEK

CHP HEYETİ ELAZIĞ’A GELECEK
CHP HEYETİ ELAZIĞ’A GELECEK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 364 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, beraberindeki 15 CHP milletvekili ile birlikte Elazığ Şeker Fabrikası önünde vatandaşlarla bir araya gelerek halkı bilgilendirecek.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun özel görevlendirmesi ile Türkiye’nin muhtelif yerlerinde vatandaşlar ile buluşan heyet,15 Mart Perşembe (yarın) saat 12’de Elazığ Şeker Fabrikası önünde fabrikada çalışan işçiler, köylüler ve bu konuyla ilgilenen vatandaşlarla bir araya gelecek.

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan vatandaşlara çağrıda bulunarak şunları söyledi: “CHP Genel Başkan Yardımcımız Veli Ağbaba ve beraberindeki 15 CHP milletvekilimiz şeker fabrikalarının özelleştirilmesi konusu başta olmak üzere taşeron işçiler, Elazığ’ın en büyük sıkıntılarından biri olan Altınova’da su sıkıntısı çeken köylülerin sorunları hakkında, yine köylülerimizin elektrik borcundan dolayı suyu kullanamaması konularını kapsayan açıklamaları olacaktır. Tüm Elazığ halkını ve bu konuyla ilgilenen işçilerimizi, şeker pancarı üreten köylülerimizi ve mağduriyet yaşayan taşeron işçilerimizi yapılacak toplantımıza davet ediyorum.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNDEN DEVAM KARARI!
ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNDEN DEVAM KARARI!
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu