Advert

YAZIHANELER TERMİNALE TAŞINDI

YAZIHANELER TERMİNALE TAŞINDI
YAZIHANELER TERMİNALE TAŞINDI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 923 kez okundu.

Mehmet KARAKILIÇ

Elazığ’da şehir merkezinde bulunan şehirlerarası otobüs firmalarının yazıhaneleri, alınan karar sonucunda Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (EŞTİ) taşındılar.

Elazığ Belediyesi'nin Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (EŞTİ) otobüs seferleri düzenlemeye başlaması ile birlikte şehir içindeki çalışmalarına son veren otobüs firması yazıhaneleri artık bilet satışlarını EŞTİ’deki yazıhanelerinde yapmaya başladılar.

Elazığ'daki otobüs firmalarının yetkilileri yaptıkları açıklamada, "Elazığ Belediyesi ve firmaların ortak olarak aldıkları karar sonucunda şehir merkezindeki yazıhanelerimizi kapattık. Otobüsler ile seyahat etmek isteyen vatandaşlar biletlerini EŞTİ’ye gelerek alacaklar. Bu durum belki ilk aşamada vatandaşlar için zor olacak ancak zaman içinde bu duruma alışılmış olunacak. Uygulamaya 15 Mart 2018 tarihinden itibaren başladık” dediler.

Öte yandan vatandaşlar bu uygulamanın çağ dışı bir uygulama olduğundan şikâyet ederek, "Şehir merkezindeki yazıhanelerden hiç zaman kaybı yaşamadan bilet alıyorduk. Şimdi bir bilet almak için en az bir saatimiz ziyan olacak. Alınan ve uygulamaya konulan bu kararın yeniden gözden geçirilmesini talep ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9 ilde 16 sarrafı dolandırdı, Elazığ'da yakalandı
9 ilde 16 sarrafı dolandırdı, Elazığ'da yakalandı
ELAZIĞSPOR'DA KİMSE BAŞKAN ADAYI OLMADI!
ELAZIĞSPOR'DA KİMSE BAŞKAN ADAYI OLMADI!