Advert

FIRAT ÜNİVERSİTESİ, STAR HABER GENEL YAYIN YÖNETMENİ ÇELİK’İ AĞIRLADI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRAT ÜNİVERSİTESİ, STAR HABER GENEL YAYIN YÖNETMENİ ÇELİK’İ AĞIRLADI
FIRAT ÜNİVERSİTESİ, STAR HABER GENEL YAYIN YÖNETMENİ ÇELİK’İ AĞIRLADI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 528 kez okundu.

Fırat Üniversitesi Türk Dünyası İletişim Öğrenci Topluluğu'nun davetlisi olarak Fırat Üniversitesi'ne gelen Star Haber Genel Yayın Yönetmeni ve Ana Haber Sunucusu Nazlı Çelik Atatürk Konferans Salonu'nda öğrencilerle medya üzerine söyleşi gerçekleştirdi.

Yoğun katılımın olduğu ve Nazlı Çelik’e Yılın En İyi Haber Sunucusu ödülünün verildiği programa, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Cebeci, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aydın Çelik, Star Haber İstanbul Haber Müdürü Selma Üstün, öğretim üyeleri, Öğrenci Konseyi üyeleri, vatandaşlar ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Söyleşi programına katılan Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik öğrencilere mesleki hayatından kesitler aktararak, ulaştığı başarının yollarını anlattı. Çelik, "Hayatımın en verimli, en güzel 6 yılını polis ve adliye muhabirliği üzerinde uzmanlaşarak tamamladım. Muhabirlik anları en kıymetli anlar. Sinagog saldırıları, patlamalar, emniyet içerisinde sorgular, yangınlar sürekli bir koşuşturma içerisindeydik. Başkalarının hayatlarını sadece uzaktan seyretmekle değil de gidip yaşayarak görme fırsatı buldum. Bekar evlerinden, tek gözlü odalardan 3’er, 5’er kişinin nasıl kaldığına, hamalların hayatına girdim, sabah 05.00’da onlarla kalktım. Kuyruklara girdim, o hayat mücadelesinin nasıl olduğuna tanıklık ettim. Dolayısıyla ‘şehir notları’ yaptığım bir bölümde de insanların hayatına dokunmaya başladım" şeklinde konuştu.

Son 6 yıldır gurur duyduğu bir haber merkezini yönettiğini ifade eden Çelik, "Star TV’ye geçtim. 2 sene boyunca gece haberlerini sundum. Sanatçılardan ekonomistlere, sarkıcılardan farklı bir konuk yelpazesiyle karşılaştım. 2 sene hafta sonu haberlerini, sonra ana haberleri, daha sonra tekrar ana haberleri sundum. Son 6 sene de Doğuş Grubu’nda çalışıyorum. Muhabirlikle başladı, editörlükle devam etti, haber müdürlüğü, haber koordinatörlüğü derken, son 6 sene de genel yayın yönetmeni olarak gurur duyduğum bir haber merkezini yönetiyorum" dedi.

Programın sonunda Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Cebeci, Nazlı Çelik’e Yılın En İyi Haber Sunucusu ödülünü takdim ederken, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aydın Çelik de günün anısına Fırat Üniversitesi Logolu Bakır İşlemeli saat hediye etti. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU