Advert

ÇELİK: BAŞKAN ALAN, İŞ DÜNYASININ TAKDİRİNİ KAZANMIŞTIR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ÇELİK: BAŞKAN ALAN, İŞ DÜNYASININ TAKDİRİNİ KAZANMIŞTIR
ÇELİK: BAŞKAN ALAN, İŞ DÜNYASININ TAKDİRİNİ KAZANMIŞTIR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 421 kez okundu.

Elazığ Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanı Fikret Çelik, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret etti. Çelik ziyarette, 1 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan Elazığ TSO seçimlerinin camiaya ve ilimize hayırlı olmasını dileyerek Başkan Alan’a başarı temennisinde bulundu.

Başkan Alan, Elazığ Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanı Fikret Çelik’i ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, yapılan seçimlerde yeniden başkan seçilmesi nedeniyle tebrik etti. Alan değerlendirmesinde, “Sayın Çelik bizlerin büyüğü ve iş dünyasının yakından tanıdığı değerli bir kanaat önderidir. Kooperatif seçimleri tamamlanmış ve Fikret Abi üyelerin teveccühü ile yeniden başkan seçilmiştir. Ben bu vesile ile kendisine yeni dönemde de başarılar diliyorum. 1 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan Odamız seçimlerini yeniden kazanmamız halinde ilimizdeki tüm sivil toplum kuruluşlarımızla ilimize ve iş dünyasına hizmet noktasında kaldığımız yerden devam edeceğiz. Hizmet dönemimiz içerisinde ilimizdeki sivil toplum kuruluşlarımızın bizlere vermiş olduğu destek ve güven için buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte ilimiz ve iş dünyamız için çok güzel çalışmalara birlikte imza atacağız” şeklinde konuştu.

 

ÇELİK: BAŞKAN ALAN ÖNEMLİ İŞLER YAPTI

 

Başkan Alan’a iadeyi ziyaret ve yapılacak Oda seçimleri için başarı temennisinde bulunmak amacıyla ziyaret gerçekleştirdiğini ifade eden Elazığ Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanı Fikret Çelik, “Kooperatifimizin seçimleri öncesi Sayın Alan, bizleri ziyaret ederek başarı temennisinde bulunmuş ve bizleri onurlandırmıştır. Kooperatif seçimlerimiz geride kalmış şimdi Elazığ TSO seçimlerine sıra gelmiştir. Ben de bu vesile ile hem Başkan Alan’a başarılar dilemek hem de seçimlerin ilimize hayırlar getirmesi temennisinde bulunmak üzere bugün buradayım. Başkan Alan görev yaptığı süre içerisinde sürekli bizlerle istişare halinde olmuş ve hiçbir zaman desteklerini esirgememiştir. Sayın Başkanın başta Teşvik Yasası olmak üzeri ilimizin iş dünyasının birçok sorununa çözüm ürettiğine yakından şahidiz. Bu vesile ile iş dünyasının takdirini kazanmış olan Başkan Alan’a ben bugüne kadar vermiş olduğu bu hizmetler nedeniyle teşekkür ediyor, seçimlerde kendisine başarılar diliyorum” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU