Advert

KENÇ: YAŞLILARIMIZ, EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZDIR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KENÇ: YAŞLILARIMIZ, EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZDIR
KENÇ: YAŞLILARIMIZ, EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZDIR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 479 kez okundu.

Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç, her yıl 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılara Saygı Haftası” dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kenç, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Geçmişimizin tecrübelerini bugünlere aktaran, milli kültür ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan toplumsal hayatımızın en kıymetli hazineleri olan, geçmiş ile gelecek arasında köprü kuran yaşlılarımız, bizim en değerli varlıklarımızdır. Unutmayalım bir gün herkes yaşlanacaktır. Yaşlılarımıza gösterdiğimiz sevgi, saygı ve hoşgörü, onlara olan minnet ve vefa borcumuzun temelini oluşturmalıdır. Zira yaşlılarına sevgi ve saygıda kusur eden ve onlara sahip çıkmayan toplumların geleceğinin aydınlık olmayacağı aşikardır. Onların geniş ufukları, tecrübeyle kesinlik kazanmış bilgi ve birikimleri her zaman yararlanmamız gereken, geçmişe ve bugüne olduğu kadar geleceğe de ışık tutan birer kaynaktır. Yılların vermiş olduğu fiziksel ve ruhsal yorgunluğun sükûnetle telafi edildiği yaşlılık dönemi, saygı ve itibar görmenin arzu edildiği hassas bir dönemdir. Ömürlerinin büyük bir kısmı topluma ve ülkeye hizmetle geçen yaşlılarımızın toplumla bütünleşmesini sağlamak, hayata küsmeden yaşama tutunmalarına katkıda bulunmak bizim en ulvi görevlerimiz arasında yer almaktadır. Bu kapsamda İl Müdürlüğümüze bağlı olarak faaliyet gösteren Gazi Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü'nden hizmet almakta olan yaşlılarımız başta olmak üzere tüm yaşlılarımızın 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftalarını kutluyor, onların sadece bu hafta değil her zaman için bizim baş tacımız olduğunu özellikle vurgulayarak, tüm yaşlılarımıza sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyorum.” 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU