Advert

MİLLETVEKİLİ EROL’DAN ELAZIĞ TSO BAŞKANI ALAN’A ZİYARET

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MİLLETVEKİLİ EROL’DAN ELAZIĞ TSO BAŞKANI ALAN’A ZİYARET
MİLLETVEKİLİ EROL’DAN ELAZIĞ TSO BAŞKANI ALAN’A ZİYARET   İRFAN ARSLAN
Bu içerik 516 kez okundu.

CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’ı ziyaret etti.   
CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ TSO Başkanı ve adayı İdris Alan’ı seçim koordinasyon merkezinde ziyaret ederek başarı diledi. 
Ziyarette konuşan  Milletvekili Erol, “İdris başkanın Elazığ için çok önemli görevler yerine getirdiği düşüncesindeyim. Birincisi herkese karşı adil olması, tarafsız olması mesleki deneyimi ve kariyerini ticaretle uğraşan bütün dostlarımızın, esnaflarımız ve tüccarlarımızın sorunlarına ortak çözüm bulması ve ortak çözüm arayışı içerisinde olmasıdır.  Başbakana bile Elazığ’ın menfaatlerini gündeme getirirken cesur ve dik durması bunlar güzel özellikler. Ben kendisine Elazığ’ın bu kültürlerine, değerlerine ve ticaretine sahip çıktığı için teşekkür etmek isterim. Ben hiçbir zaman Elazığ ve Tunceli’yi birbirinden ayırt etmedim. Elazığ neyse Tunceli odur bizim için çünkü bir kültür ortaklığı var. Ticari ortaklık var. Dostluk ve arkadaşlık var” dedi. 
Bütün partilere eşit mesafede olduklarını belirten  Başkan Alan ise, “Üyelerimiz bizim için çok önemli ve kıymetlidir.  Bizim sorunumuz ve problemimiz Elazığ’ın sorunlarını çözmek Elazığ’ın sorunlarını her platformda ifade etmek. Bu sorunlar çerçevesinde milletvekilimizi defalarca aradığımız zaman hiçbir sorunumuza kayıtsız kalmadı elinden gelen tüm desteklerini verdi. Her ne kadar Tunceli Milletvekiliyse de biz kendisini Elazığ Milletvekili olarak görüyoruz”ifadelerini kullandı. (iha)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU